Tato pozice již není k dispozici.

SAP Konzultant pro oblast logistiky (moduly SD, MM, WM)

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 30. dubna 2022
Plně vzdálený

EFFIIS
EFFIIS

Pozice

Popis pozice

**Pracovní smlouva, Home office, Remote

  • Baví tě navrhovat a zlepšovat business procesy?
  • Umíš se zakousnout do problému a nepustit se ho, dokud ho nevyřešíš?
  • Dokážeš být parťákem pro kolegy i klienty?
  • Chceš rozšířit náš tým na vysoké profesní úrovni?
  • Pak jsi to možná právě ty, koho hledáme!

Hledáme novou posilu na pozici SAP aplikační konzultant. Tvým úkolem bude analyzovat a implementovat podnikové procesy, navrhovat řešení či posuzovat jejich proveditelnost, koordinovat servisní a rozvojové činnosti a rozvíjet a podporovat SAP systémy zákazníků.

Na této pozici tě čeká:

  • Konzultace a rozvoj procesů v systému SAP
  • Implementace a nastavování podnikových procesů, konverze na nové verze, atd.
  • Provádění školení a podpora uživatelů
  • Komunikace s klienty
  • Práce na rozvojových projektech
  • Dostatečný prostor pro rozvoj a zdokonalování se nejen ve své oblasti

Požadavky na pozici

K tomu budeš potřebovat:

  • Zkušenosti s implementacemi a podporou systému SAP (minimálně 3 roky)
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Profesionální vystupování
  • Samostatnost a dotahování věcí do konce
  • Angličtina na dobré komunikativní úrovní (C1)
  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co ti nabízíme:

  • Služební auto (i pro soukromé účely)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Až 6 týdnů dovolené pro tvůj odpočinek
  • Občerstvení na pracovišti
  • Zvýhodněný mobilní tarif pro tebe a tvé blízké
  • Čas na inovace – jsme rádi, když se můžeme učit nové věci a posunovat se
  • Funkční interní systémy S/4HANA, FIORI …
  • Práci z velké části na home office
  • Teambuilding (2x do roka vyrážíme společně do přírody)
  • Relax zónu - až tě nebude bavit sedět v kanclu, můžeš se přesunout na zahradní terasu nebo si zahrát stolní fotbálek

Na co se u nás můžeš těšit?

Na pohodový a neformální kolektiv, který ví, že život není jen práce a umí se také bavit. Lidi, pro které není důležitá organizační struktura a věci si říkají na rovinu. Když si nevíš rady, vždy víš, za kým máš jít. Pracujeme v příjemném pracovním prostředí, s čerstvým ovocem, dobrou kávou.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".