Tato pozice již není k dispozici.

Projektový manažer

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 31. května 2022
Plně vzdálený
zkušenosti: > 3 roky

EFFIIS
EFFIIS

Pozice

Popis pozice

Pracovní smlouva, Remote

Jsme poradenská společnost poskytující konzultační a programátorské služby v oblasti SAP více než 15 let. Naše know-how spočívá ve vývoji vlastních řešení. Jsme hrdí na to, že klientům dodáváme produkty šité na míru a následně je propojujeme s okolními systémy.

  • Momentálně do našeho týmu hledáme projektového manažera, který povede implementační a supportní týmy, dle zadání a požadavků našich klientů.

Požadavky na pozici

Jak si tě představujeme?

  • Máš zkušenosti s řízením projektů nebo produktovým vývojem v oblasti IT
  • Nemáš problém prezentovat výsledky projektu a jeho fází managementu zákazníků.
  • Máš zkušenosti s vedením lidí v rámci projektu jak v kanceláři, tak on-line.
  • Minimálně posledních pár let jsi vedl projekty v oblasti IT.
  • Znáš projektovou metodologii.
  • Výhodou je, pokud umíš implementovat ERP systémy.
  • Je ti vlastní preciznost, odpovědnost a důslednost, protože bez toho by to nešlo.
  • Máš češtinu v malíčku a plynnou angličtinu pod kůží.

Co tě u nás čeká?

  • Podílení se na presale aktivitách (prezentace, nabídky atd.)
  • Zodpovědnost za kompletní přípravu nabídek.
  • Technické vyjasňování podkladů se zákazníkem a podpora při návrhu řešení – komunikace převážně v českém a anglickém jazyce
  • Koordinování dodávek implementačních i supportních projektů.
  • Řízení interních i externích konzultantů.
  • Budeš vždy tím, kdo bude hlídat a precizně dodržovat dodání projektu v čase a budgetu.
  • Jednání se zákazníky.

Proč tě to s námi bude bavit?

  • Jsme parta lidí, kteří vědí, že se smíchem jde všechno líp.
  • Nikdy tě nenecháme ve štychu, rádi sdílíme své know how a pomáháme si.
  • Dáme ti možnost rozvoje a flexibilitu.
  • Dostaneš služební auto (i na soukromé účely).
  • Budeš mít až 6 týdnů dovolené pro svůj odpočinek.
  • V práci máme kávu, čaj, ovoce a tajný šuplík s dobrotami zdarma.
  • Když budeš chtít, můžeš využít zvýhodněný mobilní tarif pro sebe i své blízké.
  • Práci na home office nebo v kanceláři – volba je na tobě.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".