Tato pozice již není k dispozici.

Junior cloud developer

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 14. května 2022
Plně vzdálený

EFFIIS
EFFIIS

Pozice

Popis pozice

  • Technologie, které obsluhující 98 % ze 100 nejhodnotnějších značek světa se posouvají do cloudů a my hledáme kolegy, které mají chuť nám s tím pomoc.

Jsme EFFIIS a momentálně náš tým nabízí jedno zabydlené místo pro vývojáře cloudů. Specializujeme na práci se SAP a jsme v tom dobří právě proto, že většinu věcí si tvoříme s našimi vývojáři sami. Baví nás na tom to, že můžeme pracovat jednoduše, rychle a hned vidíme výsledky naší práce.**

Požadavky na pozici

U nás má otevřené dveře každý, kdo:

  • koho baví učit se nové technologie, rád s nimi pracuje a ještě raději je implementuje do své práce,
  • chce dělat aplikace, které uživatelé rádi využívají,
  • chce vymýšlet řešení, která společnostem zjednoduší práci, procesy,
  • kdo se orientuje v cloud terminologii,
  • řidičský průkaz skupiny B,
  • angličtinu na komunikativní úrovni,
    * výhodou jsou:
  • zkušenosti s Low Code/No Code nástroji
  • vývojem webových nebo mobilních aplikací
  • a samozřejmě s řešeními SAP.

Těšíme se, že nám pomůžeš s:

  • rozvojem a podporou cloudových systémů a služeb.

Dostaneš se ke spoustě zajímavých projektů, budeš komunikovat se zákazníky, navrhovat a realizovat inovativní řešení v ČR i v zahraničí. Zkrátka budeš mít prostor pro seberealizaci.

Bavit s námi tě to bude, protože:

  • jsme parta lidí, kteří vědí, že se smíchem jde všechno líp.
  • nikdy tě nenecháme ve štychu, rádi sdílíme své know how a pomáháme si.
  • dáme ti možnost rozvoje a flexibilitu.
  • budeš mít až 6 týdnů dovolené pro svůj odpočinek.
  • V práci máme kávu, čaj, ovoce a tajný šuplík s dobrotami zdarma.
  • když budeš chtít, můžeš využít zvýhodněný mobilní tarif pro sebe i své blízké.
  • práci na home office nebo v kanceláři – volba je na tobě.
  • máme relax zónu - až tě nebude bavit sedět v kanclu, můžeš se přesunout na zahradní terasu nebo si zahrát stolní fotbálek
    Tak co, zkusíme to spolu? Pošli nám odkaz na LinkedIn, GITHUB, anebo aktuální CV a my se ti ozveme.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".