Tato pozice již není k dispozici.

IT Recruiter - part time

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Plně vzdálený

EFFIIS
EFFIIS

Pozice

Popis pozice

Momentálně hledáme kolegu na pozici IT Recruitera, který má za sebou zkušenosti s IT náborem.

Přidej se k nám a buď součástí projektů, které mají smysl!

Požadavky na pozici

Jak si tě představujeme?

  • Máš zkušenost s IT náborem - ideálně 2 roky.
  • Jsi samostatný/á a umíš vyhledávat a oslovovat potenciální kandidáty na sítích.
  • Nemáš problém s nimi udělat telefonický prescreening, naplánovat pohovor, projít s nimi pohovorem, představit jim společnost.
  • Máš češtinu v malíčku a plynulou angličtinu pod kůží.

Co tě u nás čeká?

  • Zastřešení celého náborového procesu od intake meetingu s hiring managerem přes vypsání inzerce, prescreening až po naplánování a vedení pohovoru.
  • Spolupráce s hiring managery, zjišťování náborových potřeb.
  • Aktivní vyhledávání kandidátů.

Proč tě to s námi bude bavit?

  • Jsme parta lidí, kteří vědí, že se smíchem jde všechno líp.
  • Nikdy tě nenecháme ve štychu, rádi sdílíme své know how a pomáháme si.
  • Dáme ti možnost rozvoje a flexibilitu.
  • Budeš mít až 6 týdnů dovolené pro svůj odpočinek.
  • V práci máme kávu, čaj, ovoce a tajný šuplík s dobrotami zdarma.
  • Když budeš chtít, můžeš využít zvýhodněný mobilní tarif pro sebe i své blízké.
  • Práci na home office nebo v kanceláři – volba je na tobě.
  • Máme relax zónu - až tě nebude bavit sedět v kanclu, můžeš se přesunout na zahradní terasu nebo si zahrát stolní fotbálek