Tato pozice již není k dispozici.

Systémový architekt

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Několik dní doma
zkušenosti: > 5 let
Vzdělání: 3 rok VŠ

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Tvořit designy/architektury telekomunikačních a IT systémů.

  • Hledat optimálního řešení mezi business potřebami a technologickými omezeními.

  • Sledovat technologické vývoje v oblasti telekomunikačních a IT služeb s cílem návrhu řešení.

  • Definovat strategie ICT architektury.

  • Pracovat na detailní technické architektuře.

Proč je fajn pracovat v EG.D?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Kde budete pracovat: Hybridní model
Datum nástupu: dle domluvy

Pozice je vhodná pro OZP.

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • jste absolvent vysoké školy technického směru (elektrotechnika a/či IT).

  • máte pracovní zkušenosti v oblasti IT/telekomunikací (minimálně 5, optimálně 10 let)

  • orientujete se v oblastech telekomunikačních a IT technologií (v oblasti sítí na úrovni Cisco CCNA a ENCOR/CDCOR případně ekvivalentní - certifikace není podmínkou, v oblasti IT se vyznáte v návrhu serverových clusterů, datových uložišť, virtualizaci – preferovaně vmware, operačních systémech win/linux, zálohovacích systémů – preferovaně veeam a automatizaci)

  • disponujete obecnou znalostí Zákona o Kybernetické Bezpečnosti a souvisejících předpisů

  • jste připraven(a) spolupracovat na zadávacích dokumentací s cílem nákupu a nasazení ICT technologií

  • máte zkušenosti s návrhem telekomunikačních a IT systémů (zkušenosti s provozem výhodou)

  • současně jste připraven/a předávat znalosti, zkušenosti Provozním složkám společnosti stejně jako spolupracovat s nasazováním nových procesů a technologií

  • umíte dekomponovat řešení do logických celků a plánovat kroky nutné k realizaci

  • anglický jazyk ovládáte na úrovni středně pokročilý a jste připraven(a) komunikovat na pracovní úrovni s kolegy a dodavateli ze zahraničí.

  • vlastníte řidičský průkaz skupiny B

Budeme nadšeni, pokud…

  • analytické a systematické myšlení je vám vlastní

  • zvládáte dobře komunikovat i prezentovat

Proces náboru

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Rudolf Chudoba tel.602 227 220