Tato pozice již není k dispozici.

Specialista Employer Brandingu - agenturní pracovník

Plný úvazek
Budweis
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: 3 rok VŠ

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Energetika už dávno není nudný obor, a proto hledáme někoho, kdo jde s dobou a neustále hledá neokoukané a zajímavé způsoby, jak zvýšit povědomí o naší značce jako atraktivního zaměstnavatele. Stanete se součástí malého, ale rozmanitého týmu Employer Brandingu & Recruitmentu, kde je otevřená komunikace vždy na prvním místě. Navzájem si důvěřujeme a můžeme jeden druhého zastupovat. Nového kolegu nebo kolegyni hledáme do Brna.

Co u nás budete dělat?

  • Vaším denním chlebem bude plánování a organizování employer brandingových a souvisejících HR marketingových aktivit (veletrhů, výstav, akademií, prezentací na VŠ) s ohledem na požadavky businessu a náborového týmu, což zahrnuje i spoustu administrativní práce.
  • Aktivně se zúčastníte veletrhů, výstav a prezentací na školách v rámci propagace naší společnosti jako zaměstnavatele.
  • Budete mít na starosti budget, fakturaci a objednávky pro oddělení EB.
  • Rukama vám projdou všechny darovací smlouvy (pro školy) a smlouvy na některé studentské programy.
  • Čeká na vás udržování, upevňování a rozšiřování vztahů s kompetentními osobami na středních i vysokých školách.
  • Dostanete prostor na vytváření nových aktivit, a to zejména pro zvýšení našeho brandu mezi všemi cílovými skupinami (kandidáty).
  • Kreativita je výhodou – budete se podílet na tvoření atraktivního obsahu na webu a sociálních sítích (FB, LI, IG) společně s kreativní agenturou.
  • Budete mít možnost zapojit se do HR projektů a spolupracovat nejen s členy našeho týmu, ale i s dalšími odděleními napříč společností E.ON i mimo Českou republiku.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo Vám tři měsíce nepřijde výplata.
  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
  • Příspěvek na stravování formou stravenek.
  • Zvýhodněnou MultiSportku.
  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

Datum nástupu: co nejdříve

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Štěpánka Bartoňová tel. 389 11 2734.

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme …

  • v práci je pro nás klíčové, že máte systém, nechybí vám oko pro detail, jste spolehlivá, pečlivá a organizovaná osoba
  • aktivně řídíte osobní automobil
  • bez problémů se domluvíte v angličtině a dokážete v ní i prezentovat
  • vystudoval/a jste vysokou školu

Budeme nadšeni, pokud…

  • jste už pracoval/a ve větší společnosti a máte nějaké zkušenosti s HR
  • máte znalost systému SAP
  • ad-hoc úkoly vás nerozhází
  • vám nechybí kreativita, nápady a selský rozum
  • máte chuť posunovat věci dál a zlepšovat je – s tím se pojí i ochota vystoupit z komfortní zóny a učit se novým věcem
  • umíte pracovat samostatně a řídit svěřené projekty, ale také kopete za tým