Tato pozice již není k dispozici.

Senior manažer akvizic - decentrální zdroje

Plný úvazek
Brno
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: 3 rok VŠ

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Co u nás budete dělat?

  • Na starosti budete mít aktivní vyhledávání obchodních příležitostí v oblasti tepelných hospodářství či firemních energetik.
  • Součástí vaší agendy bude nabídka a prodej služeb a energetických řešení v oblasti decentrální energetiky.
  • Budete vyjednávat a uzavírat smluvní vztahy se zákazníky.
  • Svěříme vám rozvoj a udržování obchodních vztahů.
  • Zapojíte se spolupráce na vývoji a tvorbě nových produktů pro zákazníky.
  • Čeká vás monitoring a analýza trhu spolu se získáváním informací o zákaznících.

Proč je fajn pracovat u E.ONu?

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.
  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.
  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.
  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.
  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.
  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.
  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Požadavky na pozici

Co by měl splňovat ideální kandidát?

Dokonalost k vašim vlastnostem patřit nemusí, ale bez některých kvalit se neobejdeme…

  • máte vysokoškolské vzdělání (elektrotechnický směr výhodou)
  • můžete se pochlubit prokazatelnými zkušenostmi v obchodní činnosti
  • vyznáte se v oboru teplárenství, elektroenergetiky a obnovitelných či konvenčních zdrojů energie
  • komunikační, vyjednávací a prezentační dovednosti jsou vašimi přednostmi a nemáte tedy problém s vedením jednání
  • jste silně orientovaný/á na dosažení pracovního úspěchu
  • aktivně řídíte osobní automobil a máte k tomu oprávnění
  • s počítačem a programy MS Office si dobře rozumíte

Budeme nadšeni, pokud…

  • máte všeobecný rozhled a zajímá vás dění kolem vás
  • angličtinu ovládáte slovem i písmem
  • máte dobré analytické myšlení a jste schopen/schopna se rychle rozhodovat
  • plánování a organizování je vaší silnou stránkou
  • týmová spolupráce je vám vlastní
  • se rád/a učíte novým věci a dále se vzděláváte

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".