Tato pozice již není k dispozici.

Integrační konzultant

Plný úvazek
Budweis
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců

E.ON
E.ON

Pozice

Popis pozice

Ideální kandidát jsi pokud:

  • znáš principy integrací

  • rozumíš formátům XML a JSON

  • máš zkušenosti s automatizací a digitalizací

  • máš zkušenosti s vývojem aplikací a učíš se nové dovednosti technologie

Do týmu IT integračních systémů hledáme nového kolegu/kolegyni, kterého/kterou si zaučíme a zaškolíme. Pojď s námi rozvíjet procesní a systémovou integraci v rámci skupiny E.ON. Tvojí doménou mezi námi budou hlavně SAP PO a WSO2 API Manager. Že ti to nic neříká? To nevadí, stačí, když chápeš, k čemu integrační nástroje slouží. Rozhodně to ale není vše, co se u nás můžeš naučit.
U nás se setkáš třeba s řešením SMS brán ale i dalšími aplikacemi psanými v Javě, PHP nebo .Net, které spravujeme. Nenech se ale vystrašit, nikdo z nás neumí všechno a vše potřebné se u nás naučíš.

Tvoje práce bude spočívat v podpoře projektových požadavků, testování nových integračních procesů a podpoře chodu produkčního prostředí. Budeš se podílet také na výběru řešení pro nové technologie, ať už podporované z centrálního týmu v Německu, nebo lokálními požadavky.

Co ti nabízíme:

  • Možnost učit se od profesně starších kolegů nebo od zkušených externistů.

  • Zvýšíte si odbornost v oblasti integrace (platformy SAP PO, MuleSoft), nabídneme vám možnost seznámit se a získat přehled v oblastech zákaznických systémů, archivace a identity systémů, digitalizaci procesů aj.

  • Nejspíš to zní jako klišé, ale jsme stabilní nadnárodní společnost. Nemusíte se bát, že za týden zavřeme nebo vám tři měsíce nepřijde výplata.

  • 5 týdnů dovolené je u nás samozřejmostí.

  • Domů nebudete odcházet jen s výplatou, ale i s příjemnými benefity.

  • Při významných životních nebo jiných událostech vám dáme placené volno i nad rámec zákoníku práce.

  • Přispějeme vám na penzijní připojištění, ale taky třeba na stravování.

  • Pracovní doba je u nás pružná. Někdy je nutné pracovat o trochu déle než obvykle, jindy je zas fajn odejít dřív.

  • Můžete se u nás vzdělávat, rozvíjet své schopnosti a profesně růst, kam až to půjde.

Pokud tě naše nabídka zaujala, přidej se k nám a pomoz nám vytvářet moderní a efektivní IT řešení!

Požadavky na pozici

Na co by jste si měl odpovědět ANO!

  • Máš analytické myšlení?

  • Vzdělání v oboru informačních technologií, nebo je to tvé hobby?

  • Komunikace patří mezi tvoje silné stránky?

  • Umíš si práci dobře organizovat?

  • Angličtina ti není cizí a nemáš problém se v ní domluvit?

Čím nás můžeš ohromit?

  • Máš zkušenost s vývojem aplikací a IT projekty.

  • Máš zkušenost s některým integračním nebo BPM nástrojem.

  • Vedle angličtiny zvládáš komunikovat i v němčině.

Proces náboru

Zaujala vás tato pracovní pozice a přemýšlíte, kam poslat životopis?
Stačí kliknout na modré políčko Přihlásit se a vytvořit si online přihlášku v naší databázi. Ozveme se vám co nejdříve! Pokud máte nějaké dotazy, můžete se obrátit na: Štěpánka Bartoňová, tel. 703 467 657.