Tato pozice již není k dispozici.

Vývojář/ka testovacího stavu (HIL)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: 3 rok VŠ

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Zajímají Tě automobily, hledáš práci na zajímavých projektech ve vývoji a testování SW pro řídící jednotky v automobilu?
Láká Tě práce na nejmodernějších platformách koncernových vozů?
Nebojíš se učit novým věcem?
Chceš se stát členem zkušeného týmu, který pracuje s širokým spektrem technologií?
Pak jsi tím pravým kandidátem pro nás!

Co Tě čeká?

Cílem projektu je vyvinout testovací stav - takzvaný HIL (Hardware in the Loop) pro automatizované testování funkcí nejnovějších modelů koncernu VW. Jádrem stavu je real time operační systém (PXI od National Instrument nebo Scalexio od dSpace), který umožňuje stimulovat vstupy elektronických jednotek vozu a vyčítat jejich výstupy v reálném čase. Na stavu jsou přítomny všechny jednotky spolu s elektronikou na obsluhu vstupů a výstupů. Hledáme vhodné kandidáty na pozici vývojáře SW i HW tohoto testovacího stavu. HIL stavíme zcela nový a jedná se tak o velmi kreativní práci s využitím širokého spektra technických znalostí – mezi klíčové aktivity patří:

  • Analýza dokumentace řídících jednotek a spolupráce na definici testovacího prostředí
  • Tvorba konceptu stimulace vstupů (senzorů) a vyčítání výstupů
  • Základní design HW řešení / Návrh propojení senzorů a jednotek
  • Design SW řešení / Implementace řídící logiky a modelů
  • Integraceřešení do stavu
  • Tvorba dokumentace

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Získáš vynikající přehled o oblasti automotive
  • Staneš se členem týmu zkušených profesionálů a zároveň party skvělých kolegů :-)
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 110 Kč)
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Sick days
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Další vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme my?

  • VŠ v oblasti elektro
  • Základy algoritmizace (znalost LabView velkou výhodou)
  • Zájem o elektroniku a architekturu vozu
  • Komunikativní osobnost
  • Aktivní znalost NJ nebo AJ jazyka (ochota pracovat s německou dokumentací nutná)
  • Velkou výhodou - znalost specifických technických disciplín (např. zpracování signálů, senzorika, návrh HW …)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".