Tato pozice již není k dispozici.

Tester hlasového ovládání

Plný úvazek
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Informace o projektu:

V našem projektu vyvíjíme a testujeme digitálního asistenta pro značky aut, které určitě znáš. Jedná se o Škoda, Audi, Seat, VW nebo taky Porsche. Chceš být u toho a všem se chlubit, že Laura ve Škodovce nebo asistent v Audi je právě tvojí zásluhou? Tak pojď k nám do týmu.
Pro vývoj digitálního asistenta do sebe zapadá hodně různých kompetencí od lingvistů, rodilých mluvčích přes UI, UX až po programátory a SW testery. Díky tomu se nikdo nenudí a vzájemně se od sebe učíme.
Jsme mladý tým, který neustále roste a třeba hledáme právě Tebe. Mrkni na nás: https://www.youtube.com/watch?v=SOiSNVvWLSk

Máš zájem nám pomoct s testováním všech funkcí digitálního asistenta? Nebo Tě zaujalo téma, ale hledá jinou pozici a chtěl by ses o nás dozvědět více? Napiš, zavolej, pošli CV, … rádi Tě poznáme na osobní schůzce. Máme více pozic, které Ti můžeme nabídnout.

Když se k nám přidáš, očekávej:

  • Super tým plný mladých lidí
  • Naučíš se spoustu věcí o digitálním asistentovi a hlasovém ovládání
  • Spouštění automatických testů a manuální dotestování digitálního asistenta
  • Aktualizovat SW (zaučíme, je to podobné jako aktualizace SW na telefonu)
  • Budeš analyzovat a „starat se“ o nalezené chyby
  • Zaměstnání je přes personální agenturu

Co Ti dáme na oplátku my?

  • Skvělou podporu od kolegů, kteří se postarají o to, abys co nejdřív naskočil/a do rozjetého vlaku
  • Možnost se podílet a spolupracovat na vývoji digitálního
  • Nepřeberné množství zajímavých školení
  • Pracujeme 37,5 hodin týdně s pružnou pracovní dobou
  • Můžeme si napracovat poskytnuté volno dopředu – flexi volno
  • A pak taky dnes už standard: stravenky, 5 týdnů dovolené, Cafeteria, sick days, Multisportka a spoustu dalšího – mrkni na naše stránky

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme my ?

  • Zaměření nebo zájem o techniku a nové trendy – jsme automotive firma, takže nějaká ta technika se vždycky hodí
  • SŠ nebo VŠ vzdělání se zaměření na techniku
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (B2)
  • Pozice je vhodná pro absolventy a automobilové nadšence

Mezi kandidáty vynikneš:

  • Komunikačními a analytickými schopnostmi
  • Praxi ve vývoji nebo Automotive
  • Znalostí německého jazyka
  • Znalostí nějakého programovacího jazyka

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".