Tato pozice již není k dispozici.

Technický specialista HW

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: > 5 let
Vzdělání: 3 rok VŠ

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Technický specialista má za úkol navrhovat změny a ověřovat potřebný HW dle zadaného projektu, zákonných norem a spolupracovat s vývojem.

Za co budete zodpovědný:

  • Technickou podpora HW při validaci a testování dle VW a státních norem
  • Asistenci při testování v akreditovaných laboratořích ČR a zahraničí
  • Review HW a návrhy na zlepšení z hlediska vyrobitelnosti ,EMC(elektr. Magnet. kompatibility), popř. Technologie výroby PCB a spolupráce s vývojem
  • Správu Linuxu na uživatelské úrovni

Na co se u nás můžete těšit:

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Požadavky na pozici

Jak by měl vypadat Váš profil:

  • Vysokoškolské vzdělání technického směru
  • Jazyková znalost AJ – čtení a porozumění technických dokumentů (NJ výhodou)
  • Praxe alespoň 5let – elektrotechnik / technolog PCB / legislativa
  • Zkušenosti s výrobou elektroniky, s ohledem na EMC a technologii výroby nebo legislativy
  • Znalosti automotive výhodou

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".