Tato pozice již není k dispozici.

Technický nadšenec pro online služby a konektivitu vozu

Plný úvazek
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

Jako technický specialista pro mobilní online služby se dostaneš k nejnovějším automobilům a technice, která spatří světlo světa až několik let po Tobě - kdy Ty už budeš s předstihem pracovat na tématech budoucnosti.

Tvým denním chlebem budou zkoušky elektronických řídících jednotek, jízdní zkoušky a testy různých mobilních aplikací přímo na vozidlech nebo na speciálních testovacích stolicích. Budeš mít na starost ovládání a sledování vozu, jeho jízdních vlastností a stavu. V neposlední řadě budeš Ty ta osoba, která bude mít nemalé slovo na finálním vzhledu i funkčnosti těchto služeb tak, jak se dostanou k ostatním.

Můžeš se u nás těšit na:

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 110 Kč)
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 3 100 Kč/měs.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáš? Zašli nám svůj životopis.

Těšíme se na setkání s Tebou! :-)

Požadavky na pozici

Jak si představujeme vhodného kandidáta?

  • Vzdělání technického směru (ideálně IT, telekomunikace nebo elektronika)
  • Komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny (min. úroveň B1)
  • Nadšení do techniky a zájem o učení se stále nových a nových věcí
  • Min. základní povědomí o automobilové elektronice
  • Min. základní povědomí o mobilních systémech
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Nejen schopnost, ale i obliba práce v týmu, komunikativnost
  • Pečlivost, samostatnost