Tato pozice již není k dispozici.

Technical Manager - People Care

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Co budeš mít na starosti?

  • Staneš se důležitou součástí agilní transformace naší společnosti – tím pádem i vzniku její nové éry
  • Budeš úzce spolupracovat se zástupci businessu, především tzv. Area Managerem, s nímž budeš tvořit strategii daného oddělení a spolurozhodovat o tom, jakým projektům se společně budete věnovat
  • Budeš zodpovědný za identifikaci potřebných kompetencí v daném oddělení, tvorbu týmů, strategii rozvoje pro stávající zaměstnance a strategii náboru nových kolegů
  • Neobejdeš se při tom bez neustálého udržování přehledu o aktuální situaci a trendech na trhu práce
  • Velmi úzce budeš spolupracovat s HR (Business Partnerem)
  • Tvými podřízenými budou specialisté zařazení dle kompetencí do jednotlivých chapterů, které povedeš prostřednictvím tzv. Chapter Leaderů (celkově se bavíme o cca 40 lidech)
  • Pro své Chapter Leadery (cca 6-10) se staneš mentorem a budeš je rozvíjet především v tématech, jako jsou vedení, motivace a rozvoj lidí, interviewing skills, nastavování a vyhodnocování ročních cílů…
  • Společně se také budete zamýšlet nad nejlepším onboardingem a adaptačním procesem nových kolegů
  • Nedílnou součástí tvé práce se stane taktéž reprezentace Digitequ navenek, aktivně se budeš podílet na employer brandingu a HR marketingu
  • Na starosti budeš mít spolupráci s externími partnery, jako např. univerzitami (i zahraničními)
  • Za celé svěřené oddělení budeš zodpovědný z hlediska personálních nákladů, vč. nastavování mzdové politiky

Na co se můžeš těšit?

  • Propracovaný systém manažerských benefitů
  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Flexibilitu - Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden), sick days, pružnou pracovní dobu
  • Dovolenou nad rámec zákonné dovolené - celkem 5 týdnů, plus možnost “Flexi volna”

… a další řadu firemních benefitů (stravenkový paušál, systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok), Multisport karta, penzijní připojištění, aj.)

Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáš? Zašli nám své CV nebo odkaz na LinkedIn a pojďme se společně potkat!

Požadavky na pozici

Jaký je ideální kandidát?

  • Máš zkušenosti s rozvojem lidí, náborem, formováním týmů a chceš se v tom dále zlepšovat
  • Jsi dobrým mentorem a umíš své podřízené motivovat k samostatnosti
  • Rád komunikuješ s lidmi a aktivně jim nasloucháš
  • Zajímáš se o moderní trendy v práci s lidmi a dokážeš je převádět do praxe
  • Dokážeš přemýšlet out-of-the-box, nebojíš se experimentů a podporuješ inovace
  • Efektivně volíš styly vedení lidí podle konkrétní situace
  • Dobře a pochopitelně prezentuješ své vize a systematicky pracuješ na strategii jejich naplňování
  • Máš praktickou zkušenost se zaváděním agilních metodik
  • Myslíš nejprve strategicky, až pak operativně
  • Jsi schopna/schopen sebevědomě a srozumitelně prezentovat před různými publiky
  • a pokud máš navíc zkušenosti s vývojem software tak nám to určitě nezapomeň říct :)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".