Tato pozice již není k dispozici.

TALENT SOURCER

Plný úvazek
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 2 roky

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

V rámci 2N (technologicko-výrobní firma) jsme menší náborový tým, do kterého hledáme Talent sourcera se zaměřením na IT a občas si střihne i non IT pozice. V rámci našeho týmu zajišťujeme nábor nových kolegů (cca 110 za rok), k tomu interní eventy v rámci naší ONE COMPANY a spolu s Marketingem a Hiring manažery pracujeme na Employer Brandu 2N. Dostaneš se ale i k dalším HR oblastem, takže se postupně můžeš rozvíjet i do dalších HR rolí.
2N stále roste (letošní rok nás už bude přes 500), roste i HR tým, takže rozvoj u nás je rozhodně možný a je založen na principech learning culture. Naši kulturu jsme se snažili propsat do našeho profilu na COCUMA, tak si o 2N přečti více a kdyby ses chtěl/a připojit, neváhej se ozvat.

Co bude náplní tvojí práce:

  • Náborový proces ve svěřených divizí - IT / RnD, Product management a občas i další pozice

  • Budeš volit ideální strategii na obsazení dané pozice

  • Budeš balancovat mezi pasivními zdroji, programem doporučení (cca 25% nástupů) a aktivním oslovování kandidátů pro naplnění náborového trychtýře. Pro oslovování na LinkedIn budeš mít Recruitment lincenci, další nástroje pro oslovování můžeme probrat

  • Připravovat inzerci na různé pracovní portály, vždy se zohledněním dané cílové skupiny a vydefinované persony. Pro pasivní zdroje máme preferované portály, ale můžeš si vybrat a experimentovat i s dalšími

  • Každodenní spolupráce s hiring manažery a HR BP

  • Screening kandidátů a ověřování referencí

  • Budování “candidate experience” ve všech krocích náborového procesu

  • A rádi bychom tě zapojili do budování Employer brandingu

Co Ti můžeme nabídnout my?

  • Flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova

  • Možnost poznat svět Automotive v přátelské a otevřené atmosféře jak našeho týmu, tak celé společnosti

  • Nepřeberné množství zajímavých školení

  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodin týdně nebo zkrácený úvazek/ brigádu

  • Možnost napracovat si poskytnuté volno dopředu – flexi volno

  • A pak taky dnes už standard: stravenkový paušál, 5 týdnů dovolené, Cafeteria, sick days, Multisportka a spoustu dalšího – mrkni na naše stránky.

Zaujala Tě pozice? Super! pak nám pošli CV nebo odkaz na LinkedIn a pojďme se společně potkat. Těšíme se na osobní setkání!

Požadavky na pozici

Jak si tě představujeme

  • Aspoň 2+ roky zkušeností v HR (ideálně v náborovém týmu) a 1+ rok IT náborem (v pozicích jako je Java, Devops, výhodou Embedded pozice)

  • Máš chuť realizovat cca 15 aktivních placementů za rok a průběžně zpracováváte kandidáty z pasivních zdrojů a programu doporučení

  • Nechybí ti empatie, schopnost naslouchat a být plnohodnotným partnerem manažerům a kolegům

  • Výborné komunikační dovednosti a rozhodně jsi týmový hráč/ka (jsme malé oddělení a občas je potřeba udělat kousek i z jiných HR agend)

  • Máš schopnost pochopit business 2N, naše produkty a umíš tuto podstatu doručit kandidátům ve všech fázích výběrové řízení

  • Marketingové uvažování a inovativní mind set máte v DNA

  • Plynulá angličtina (B2+) - pohybujeme se v mezinárodním prostředí, český nebo slovenský jazyk na úrovni rodilého mluvčího.