Tato pozice již není k dispozici.

SW Project Manager

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 6 měsíců

Digiteq Automotive

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Na čem budeš pracovat?

Automobilový průmysl prochází revolucí a stává se jednou z nejatraktivnějších oblastí pro vývoj SW systémů. V dnešních vozech se spojují nové trendy z oblastí mobilních služeb, elektromobility a rovněž nové asistenční systémy. Jejich základem jsou data z moderních senzorů, kamer, radaru a ultrazvukových čidel a inovace funkcionalit vede ke stále většímu prolínání různých funkčních oblastí. Vytváření širších a komplexnějších asistenčních systémů je předpokladem pro dosažení plně autonomní jízdy. Příkladem je propojení funkcí jako adaptivní tempomat a systém lane assist pro ještě komfortnější samostatné řízení vozu např. v dálničním provozu.

Pokud Vás tato oblast zajímá a chcete nejen sledovat, co je nového, jako pozorovatel, ale přímo se na vývoji těchto systémů podílet a pomoci je uvést v život, pak jste v Digiteq Automotive na správném místě.

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • Vedení projektového týmu
  • Nastavení strategie řízení projektu, tvorba a udržování projektového plánu
  • Zajištění nastavení projektové infrastruktury a nástrojů (organizačně)
  • Podílení se na přípravě cenové nabídky a rozpočtu projektu
  • Nominace projektového týmu
  • Řízení projektu, plánování zdrojů a úkolů, reporting
  • Komunikace se zákazníkem v Německu
  • Práce s nástroji Doors, Jenkins, SVN, Jira a další

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 100 Kč)
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 3 100 Kč/měs.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 600 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Těšíme se na osobní setkání s Tebou!

Požadavky na pozici

Jakého kolegu hledáme?

Podstatou práce je vedení projektů vývoje SW do řídících jednotek vozů koncernu VW.

Project Manager se orientuje ve vývoji SW, zejména embedded (C/C++). Zná nástroje, které se k vedení SW projektů využívají, a dokáže je optimálním způsobem aplikovat. Také má zkušenosti z různých metodologií vedení projektů a dokáže pro danou velikost projektu zvolit správný přístup, případně přístupy kombinovat. Poměrně častý je kontakt se zákazníky v Německu (přes email, telefon i osobně).

Jak si představujeme profil vhodného kandidáta?

  • Zkušenosti v oblasti vývoje a testování SW - ideálně z prostředí automotive/aerospace/medical
  • Předchozí zkušenosti či vzdělání v oblasti vývoje SW výhodou, nikoliv podmínkou
  • Znalost nástrojů pro SW vývoj a testování
  • Znalosti a praktické zkušenosti s metodologiemi vývoje SW
  • Pokročilá znalost anglického jazyka (německý jazyk je plus)
  • Výborné komunikační schopnosti a proaktivní přístup
  • Ochota cestovat (občasné služební cesty do Německa)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".