Tato pozice již není k dispozici.

Specialista/tka Cost Managementu s NJ

Plný úvazek
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů. Jsme 100%ním členem skupiny Volkswagen a jsme důležitou součástí těchto aktivit.

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

Na této pozici bude Tvým denním chlebem práce s tabulkami, v Excelu a interních systémech zákazníka. Hlavní náplní Tvé práce bude zajišťovat koordinaci informací mezi odbornými útvary ekonomických odděleních. Na starost budeš mít také fakturace, tvorbu reportů, podporu kolegů při uzávěrkách či při inventurách. Pak Tě samozřejmě čekají i další ad hoc úkoly více či méně administrativní, ale i kreativní jako například tvorba prezentací.

Požadavky na pozici

Jak si představujeme profil vhodného kandidáta?
-Vzdělání ideálně ekonomického zaměření, min. středoškolské
-Znalost němčiny na pokročilé úrovni podmínkou
-Zájem o techniku a povědomí o automotive
-Předchozí praktická zkušenost s Excelem (nemusíš být ale expert na makra apod. :-))
-Ideálně i předchozí zkušenost s prací v Outlooku
-Zájem o techniku, svět automobilů
-Nejen schopnost, ale i obliba práce v týmu, komunikativnost
-Pečlivost, samostatnost, zájem o učení se stále nových a nových věcí…

Na co se u nás můžeš těšit?

• Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
• Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
• Pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené
• Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
• Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 100 Kč)
• Teplé a studené nápoje na pracovišti
• Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
• Sick days
• Zprostředkování karty Multisport
• Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2 700 Kč/měs.)
• Příspěvek na penzijní připojištění od 600 Kč/měsíc
• Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
• T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
• Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
• Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
• Řadu firemních akcí