Tato pozice již není k dispozici.

Specialista funkčně orientovaného vývoje

Plný úvazek
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Do našeho oddělení procesního managementu a systémové bezpečnosti hledáme specialistu funkčně orientovaného vývoje.

Co bude Tvojí hlavní náplní práce?

  • Analýza, tvorba a implementace procesů v reálném prostředí technického vývoje Škoda Auto
  • Komunikace s koncernovými partnery VW Group
  • Vyhledávání a analýza zdrojových informačních podkladů (z VWG)
  • Účast na pravidelných schůzkách a grémiích k danému tématu
  • Příprava prezentací, přehledů, akčních plánů, návrhů norem, příruček

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Stravenkový paušál
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda Auto
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí
  • Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáš? Zašli nám své CV.

Těšíme se na setkání s Tebou!

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme my?

  • Znalost fungování technického vývoje Škoda Auto a koncernového prostředí
  • výborná znalost AJ (min. B2/C1), komunikativní znalost NJ (B1+)
  • Zkušenost s funkčně orientovaným vývojem
  • Povědomí o vývoji celého vozu a jeho cyklech
  • Základní znalost pojmů: platforma, modul, vozová stavebnice, HUT
  • Znalost PEPu a významu jeho hlavních milníků
  • Schopnost analyzovat informace a na jejich základě sestavovat nové výstupy
  • Zkušenost s tvorbou norem, procesů, příruček
  • Znalost MS Office (zejména MS Excel a Power Point)
  • Komunikační a prezentační dovednosti
  • Svědomitost a zodpovědnost
  • Týmového ducha

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".