Tato pozice již není k dispozici.

Specialista Employer Brandingu

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 2 roky

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Pojď s námi budovat LOVE BRAND! Jsme společnost, která přináší inovace do světa automobilů. Na trhu působíme více než 20 let a jako součást skupiny Volkswagen se podílíme na těch nejzajímavějších projektech pro různé značky skupiny. Stejně jako náš byznys roste, tak i my se neustále vyvíjíme a chceme, aby výsledky naší práce byly vidět :-) Proto hledáme někoho kreativního a nápaditého, kdo se chytí možnosti posunout naši značku na další level.

Jaké budou Tvé hlavní úkoly?

  • Budování povědomí o Digitequ mezi potenciálními zaměstnanci a přilákání špičkových talentů;
  • Podílení se na strategii značky zaměstnavatele a tvorba poutavého obsahu :-)
  • Zajištění komunikace navenek (PR aktivity) i směrem k našim zaměstnancům.

Připojit se k nám jako Employer Branding Specialist znamená

  • Práci v dynamickém, ale přátelském prostředí se skvělými jednotlivci, kteří společně tvoří vynikající komunitu :-)
  • Přispívat k utváření směru značky Digiteq Employer Brand
  • Spolupráci se zkušenými specialisty (markeťáky, HRisty, manažery, aj.)
  • Mít velkou flexibilitu a nezávislost ve své každodenní práci,
  • Práci na inspirativních projektech

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Zajímavou práci ve skvělém kolektivu
  • Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
  • Sick days
  • Jazykové kurzy přímo na pracovišti
  • Firmou hrazená školení rozšiřující Tvoji specializaci a softskills
  • Systém Cafeterie
  • Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti

A další z řady benefitů…

Požadavky na pozici

Jak si Tě představujeme?

  • Je pro nás důležité, abys měl prokazatelné zkušenosti v oblasti Employer Brandingu nebo HR marketingu alespoň 2 roky
  • Znáš nástroje typu: Facebook Ads, LinkedIn Ads, Google Analytics
  • Máš zkušenosti s tvorbou obsahu a kampaní na sociálních sítích
  • Neobejdeš se u nás bez skvělé češtiny a angličtiny
  • Máš analytické schopnosti a víš, jak vyhodnotit jednotlivé kampaně
  • Kromě „házení nápadů“ víš, že umíš s přehledem dotahovat věci do konce
  • V přípravě a organizaci akcí pro kandidáty nejsi žádný zelenáč
  • Online svět a jednotlivé trendy se kontinuálně mění – Ty se o ně zajímáš a máš přehled, co je zrovna v kurzu
  • Jsi organizovaný a kreativní hráč, co má tah na branku, i dokáže bez problému „přihrávat“ kolegům
  • pokud budeš mít zkušenosti z IT prostředí, bude to pro Tebe výhodou
  • Jsi pohodář i optimista, co si rád zavtipkuje :-)

Odpověděl/a sis na většinu otázek ANO? Tak to hledáme právě tebe!

Pošli nám CV nebo odkaz na tvůj Linkedin a pojďme se potkat.