Tato pozice již není k dispozici.

Vývojář pro oblast virtuálního testování

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 3 roky

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Na čem budeš pracovat?

  • Budeš zodpovídat za technický vývoj napříč projekty a staneš se garantem pro určitou oblast jako virtuální testování, automatizace, nebo vývoj testovacího prostředí.

  • Budeš plnohodnotnou součástí vývojového týmu a výsledky Tvé práce pomohou s vývojem konkrétního asistenčního systému pro přední automobilové značky z VW Group.

  • Své znalosti budeš moci uplatnit i na projektech v rámci dalších oddělení společnosti Digiteq Automotive a v rámci kompetenčních center.

  • Tvým cílem v krátkodobém horizontu bude proniknout do problematiky projektů, ve střednědobém horizontu bude samostatné vykonávání Tobě svěřených úkolů a v dlouhodobém horizontu rozvoj strategických témat v rámci oddělení virtuálního testování.

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • Samostatné vývojové aktivity ve svěřené oblasti virtuálního testování.

  • Podpora vývojových aktivit ostatních členů týmu a jejich směřování.

  • Součinnost při plánování projektových aktivit a účast na projektových schůzkách.

  • Podpora projektového vedení na schůzkách se zákazníky v technických oblastech.

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Technickou podporu od našich zkušených kolegů, abys rychle zapadl/a do týmu

  • Možnost spolupodílet se na vývoji nejnovějších uživatelských rozhraní

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji

  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • Pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na stravování

  • Teplé a studené nápoje na pracovišti

  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • Sick days

  • Zprostředkování karty Multisport

  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda

  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc

  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30-60 000 Kč

  • Řadu firemních akcí

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme my?

  • Alespoň 3-letou praxi na obdobné pozici

  • Samostatnost při práci a týmovost při hledání řešení problémů

  • Nebát se přicházet s novými nápady

  • Pokročilou znalost cizího jazyka (nejlépe anglického)

  • Znalosti a přehled v oblastech jako asistenční systémy, vývojové platformy, komunikační sběrnice ve vozech, metody vývoje SW aj.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky