Tato pozice již není k dispozici.

Python vývojář do týmu Hlasového ovládání

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Pokud se k nám přidáš, očekávej:

  • Super tým plný mladých lidí
  • Naučíš se spoustu věcí o hlasovém ovládání a uživatelském rozhraní
  • Budeš vymýšlet, jak automatizovat a zlepšovat testování hlasového ovládání v Pythonu
  • A spoustu dalšího.. :)

Co Ti dáme na oplátku?

  • Start-up kulturu
  • Možnost rychlého růstu
  • Skvělou podporu od kolegů, kteří se postarají o to, abys co nejdřív naskočil/a do rozjetého vlaku
  • Možnost se podílet a spolupracovat na vývoji hlasového ovládání
  • Hi-tech pracovní prostředí – prototypy, virtuální realita, inovace a další
  • Pracujeme 37,5 hodin týdně s pružnou pracovní dobou
  • Můžeme si napracovat poskytnuté volno dopředu – flexi volno
  • A pak taky dnes už standard: stravenky, 5 týdnů dovolené, Cafeteria, sick days, Multisportka a spoustu dalšího – mrkni na naše stránky

Těšíme se na setkání s Tebou!

Zaujali jsme Tě? Pošli svoje CV!
Těšíme se na viděnou!

Požadavky na pozici

Co od Tebe potřebujeme:

  • Seniorní znalost Pythonu
  • Rest API, SQL, MongoDB výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni (B2)
  • Samostatnost a proaktivitu