Tato pozice již není k dispozici.

Python Developer

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: 3 rok VŠ

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Co Tě čeká?

  • Vývoj automatizovaných testů v prostředí VW Group frameworku
  • Vývoj funkcí, rozhraní případně částí jádra frameworku
  • Zodpovědnost za svěřenou oblast/téma
  • Údržba, rozvoj, spouštění, vyhodnocování, plánování analýza testů
  • Rozšiřování testovacího prostředí a implementace jeho modulů v Python (komunikační rozhraní přístrojů, zpracování signálů, logování atd.)
  • Práce se SW specifickým pro koncern VW
  • Návrh a realizace zařízení pro podporu test-automatizace (test management tooly)
  • Vyhodnocování reportů, analýza a verifikace chyb
  • Porozumění a péče o test automatizační prostředí (HW/SW)
  • Práce v agilním týmu ve sprintech
  • Komunikace s týmem a specialisty u partnerů

Co Ti můžeme nabídnout?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Stravenkový paušál
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 4 500 Kč/měs.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 800 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Těšíme se na setkání s Tebou!

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme my?

  • VŠ / SOŠ v oblasti elektro/informatiky
  • Znalost a zkušenosti s Python
  • Zájem o elektroniku a Automotive (zkušenosti výhodou)
  • Aktivní znalost NJ nebo AJ jazyka (oba jazyky výhodou)
  • Velkou výhodou - znalost specifických technických disciplín (např. zpracování obrazu, zpracování signálů, robotika, umělá inteligence, kodeky, média, tunery…)

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky