Tato pozice již není k dispozici.

Project Manager – HIL Design and Testing

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova
zkušenosti: < 6 měsíců

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Testovací zařízení HiL (Hardware in the Loop) je velmi komplexní zařízení, které je složené z reálných jednotek vozu nebo jejich SW simulací, simulátorů senzorů a chybových stavů připojených jednotek. HiL slouží k testování elektroniky celého vozu nebo jeho částí, jako např. komfortní nebo asistenční systémy. Design HiLu se odvíjí vždy od dané platformy vozu.

Co bude Tvojí hlavní zodpovědností?

Jako Project Manager pro HiL Design and Testing budeš zodpovědný za projekt návrhu a realizace testovacích zařízení HiL, a dále za související projekt implementace, spouštění a vyhodnocování testů na HiLech. Cílem projektu je navrhnout a sestavit HiL pro zadané funkce a platformu, a spouštět na něm naimplementované testy. K tomu je nutné z pohledu PM zejména definovat role, postupy a činnosti v týmu. Dále je nutné hlídat dodržování časových milníků, rozpočtu a v neposlední řadě komunikovat a pravidelně reportovat zákazníkovi.

Jak vypadá tým?

  • Jedná se o zhruba 6 seniorních vývojářů a 8 zkušených HW specialistů
  • Tým je řízený agilně

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 100 Kč)
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 600 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáš? Zašli nám své CV.

Těšíme se na setkání s Tebou!

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme my?

  • Zkušenost s Project Managementem (v Automotive výhodou)
  • Zkušenosti s elektotechnikou nebo v IT
  • Schopnost jednání se zákazníkem, uživateli i vývojáři
  • Zkušenost s vedením většího a rozmanitého týmu (kolem 14 lidí)
  • Angličtinu na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • Chuť učit se nové věci
  • Týmového ducha

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".