.NET Developer

Shrnutí práce
Plný úvazek
Pilsen
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Dovednosti a odbornost
Angular
Azure
Typescript
Javascript
Docker
+1

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Technologie, které požíváme:
.NET Core, C#, MS SQL Server, REST API, HTML, CSS, JavaScript, TypeScript, Angular, Docker, Azure

Co budeš dělat?

  • Budeš pracovat v 5členném agilně řízeném týmu alokovaném v Praze a Plzni.

  • Vyvíjet budeš back-end aplikace v C#, ale v případě zájmu můžeš „přičuchnout“ i k jiným oblastem.

  • Na Tvém názoru bude záležet – tým má velký vliv na konečnou podobu produktu, použité technologie apod.

  • Naučíš se spoustu věcí o hlasovém ovládání a uživatelském rozhraní.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)

  • pružnou pracovní dobu

  • 5 týdnů dovolené

  • flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna

  • příspěvek na stravování

  • teplé, studené nápoje a ovoce na pracovišti

  • systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)

  • sick days

  • zprostředkování karty Multisport

  • zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda Auto

  • příspěvek na penzijní připojištění od 900 Kč/měsíc

  • cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky

  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky

  • jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti

  • řadu firemních akcí

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme?

  • Dobrou znalost .NET/C# (ideálně praxe 2 a více let).

  • Znalost MS Azure, MS SQL a Dockeru výhodou.

  • Komunikativní znalost angličtiny – tým sice komunikuje česky, ale je fajn si moci popovídat s kolegy z jiných týmů, kteří česky nemluví.

  • Chuť se vzdělávat – učený z nebe nespadl, a neočekáváme to ani od Tebe.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".