Tato pozice již není k dispozici.

Junior vývojář pro oblast virtuálního testování

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Virtuální testování je klíčovou oblastí moderního vývoje dnešních automobilů. Díky moderní technice již není problém provádět virtuální simulace namísto testů s reálnými vozy. V Digiteq Automotive pro nás není nic nemožné. Chceš se podílet na vývoji autonomní jízdy? Zajímá Tě, jak Ti auto může usnadnit jízdu, nebo jak předcházet nehodám? Jestli se nebojíš výzev a máš chuť měnit s námi budoucnost automobilů – hledáme právě Tebe!

Právě teď hledáme absolventy a absolventky technických oborů, kteří hledají své budoucí uplatnění v oblasti Automotive vývoje. Rozumíš si s některým z programovacích jazyků jako Python nebo C++? Dělal(a) jsi zajímavou závěrečnou práci za pomoci Matlabu a Simulinku? Říkají ti něco pojmy CAN, CAN-FD, LIN nebo Ethernet ve spojení s komunikačními sběrnicemi ve vozech, nebo víš, k čemu slouží řídící jednotky v automobilech? Nebo bys rád(a) vytvářel(a) virtuální scénáře pro simulace? Jestli si alespoň na některou z předchozích otázek odpověděl(a) „ANO!“ pak hledáme právě Tebe!

Na čem budeš pracovat?

  • Budeš plnohodnotnou součástí vývojového týmu a výsledky Tvé práce pomohou s vývojem konkrétního asistenčního systému pro přední automobilové značky z VW Group.
  • Tvým cílem v krátkodobém horizontu bude proniknout do problematiky projektu, ve střednědobém horizontu bude samostatné vykonávání Tobě svěřených úkolů a v dlouhodobém horizontu předávání nabytých znalostí dalším členům týmu a další rozvoj svých technických znalostí.

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • Provádění vývojových aktivit z oblasti jako tvorba virtuálních scénářů, nebo vývoj automatizačních a vyhodnocovacích skriptů pro potřeby virtuálního testování.
  • Součinnost při plánování projektových aktivit a účast na projektových schůzkách.
  • Průběžné prezentování výsledků odvedené práce vývojovému týmu

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Technickou podporu od našich zkušených kolegů, abys rychle zapadl/a do týmu
  • Možnost spolupodílet se na vývoji nejnovějších uživatelských rozhraní
  • vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • teplé a studené nápoje na pracovišti
  • systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • sick days
  • zprostředkování karty Multisport
  • zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit * si každý rok zbrusu nový vůz od 4 500 Kč/měs.)
  • příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc
  • cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • řadu firemních akcí

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme my?

  • Samostatnost při práci a týmovost při hledání řešení problémů
  • Nebát se přicházet s novými nápady
  • Pokročilou znalost cizího jazyka (nejlépe anglického)
  • Znalosti a obecný přehled v oblastech jako asistenční systémy, vývojové platformy, komunikační sběrnice, metody vývoje SW aj.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky