Tato pozice již není k dispozici.

Junior Front-End Developer

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Čemu se u nás budeš věnovat?

Vývojář HMI grafického rozhraní implementuje grafiku infotainmentu pro vozy Škoda Auto. Takovou úpravu mohou představovat například změny layoutu, elementů, změny barev a animací apod. K tomu využíváme speciální koncernový nástroj, který umožňuje měnit jednotlivé prvky na obrazovce infotainmentu. Vývojář pracuje dle grafické předlohy a funkční specifikace. Ke správnému pochopení technologie je nutná znalost základů programování. Jedná se o vývoj front-end rozhraní automobilu. Práce zahrnuje komunikaci s partnery v ČR i v zahraničí (subdodavatel v Německu).

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Staneš se členem týmu zkušených profesionálů a zároveň party skvělých kolegů :-)
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování formou stravenek (hodnota stravenky 110 Kč)
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Sick days
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Další vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme my?

  • Zájem o techniku a inovace
  • Znalost anglického jazyka (alespoň na úrovni B1-B2)
  • Základní znalost HTML/CSS
  • Základní znalost programování
  • Základní znalost některého programu pro 2D grafiku (např. Photoshop, Paint.net, GIMP, Sketch, Figma apod.)
  • Školní nebo pracovní zkušenost s vývojem front-end nebo grafických prvků
  • Týmovou spolupráci a smysl pro humor
  • Chuť učit se novým věcem, nadšení a iniciativu v jednání
  • Pečlivost, samostatnost a zodpovědnost za svěřenou práci

Co není podmínkou, ale velkou výhodou?

  • Znalost německého jazyka
  • Zkušenost s JIRA a SVN
  • Znalost programu pro 3D modelování (např. Blender, Cinema 4D, 3ds Max apod.)
  • Znalost programu Unity – vytváření scén pro virtuální realitu
  • Zkušenost s web designem
  • Zkušenost s vývojem front-endu mobilních aplikací
  • Zkušenost s Android Automotive

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky