Tato pozice již není k dispozici.

Frontend Developer - Virtual Testing (VW Group)

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 2 roky

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Do našeho nestále se rozrůstajícího týmu Virtual Testing hledáme aktuálně novou posilu na pozici Frontend Developer.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování formou stravenek
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 3 100 Kč/měs.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 600 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáš? Zašli nám svůj životopis.

Těšíme se na setkání s Tebou!

Požadavky na pozici

Co od nového kolegy / nové kolegyně očekáváme?

  • Zkušenosti s HTML5, CSS3, PHP a Javascript včetně návrhu moderního a responzivního designu (2+ roky)
  • Zkušenost s některým z nástrojů/frameworků jako je jQuery, WebSocket, Node.js, REST, JSON, XML
  • Schopnost tvořit čistý a udržovatelný kód
  • Anglický jazyk pro čtení a psaní technické dokumentace (min. úrveň B1)
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Zájem a chuť učit se nové věci
  • Týmového ducha
  • Kreativitu, ale zároveň schopnost zaměřit se na detail

Výhodou pak budou:

  • Zkušenosti s nástroji jako JIRA/Confluence
  • Zkušenosti s Linux/UNIX systémy

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky