Tato pozice již není k dispozici.

C++ Developer Junior/Senior

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: 3 rok VŠ

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Co bude náplní Tvé práce?

  • Budeš mít na starost vývoj SW a FW pro prototypové a sériové jednotky vozidel – architekturu, návrh, implementaci a tvorbu dokumentace.
  • Tvojí náplní práce bude vývoj komunikačních rozhraní mezi Hardwarem a okolním světem. Především komunikační protokoly GNSS a CAN / CAN-FD. Společně s týmem budete spoluvyvíjet datový router, který zabezpečí komunikaci auta s okolním světem.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Příspěvek na stravování
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Sick days
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda (možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 4 500 Kč/měs.)
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Zní to jako práce, kterou aktuálně hledáš? Zašli nám své CV.

Těšíme se na setkání s Tebou!

Požadavky na pozici

Jak si představujeme profil ideálního kandidáta?

  • VŠ vzdělání nejlépe elektrotechnického směru
  • Analytická a tvůrčí mysl, systematičnost, pečlivost
  • Aktivní přístup k řešení úkolů, potěšení z výzev
  • Schopnost a obliba práce v týmu
  • Pokročilá znalost C/C++ (ev. dalších jazyků z rodiny C)
  • Programátorská znalost OS Linux (Yocto platforma)
  • Zkušenosti s vývojem Embedded systémů
  • AJ nebo NJ na středně pokročilé úrovni
  • Ochota cestovat (Německo)

Co bude Tvojí výhodou?

  • Zkušenosti s mikrokontroléry a Embedded systémy
  • Znalost procesů a metodik softwarového vývoje
  • Znalost VHDL a FGPA Xilinx
  • Znalost komunikačních protokolů
  • Programátorská znalost OS Linux
  • Znalost elektroniky a HW
  • Orientace v oblasti Automotive

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".

Podívat se na všechny nabídky