Tato pozice již není k dispozici.

Brigáda do oddělení User Interfaces - Automotive (VW Group)

Částečný úvazek
Mlada Boleslav
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
Vzdělání: Maturita

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Do našeho neustále se rozrůstajícího týmu (už je nás skoro 30) User Interfaces hledáme aktuálně novou parťačku / nového parťáka.

Zabýváme Infotainmentem – laicky řečeno tabletem v autě :-), který dnes dominuje interiéru vozu. Je prošpikovaný uživatelskými funkcemi – od klasického rádia, přes navigaci, telefonování, ovládání klimatizace až po možnost obsluhování mnoha multimediálních kanálů.

Hledáme někoho, kdo nám pomůže s přípravou a implementací návrhu uživatelských studií – bude se podílet na rozvoji projektu “UX laboratoř”.

Co Tě u nás čeká?

  • Moderování uživatelských testů / rozhovorů jeden na jednoho
  • Pomoc s přípravou a implementací návrhu uživatelských studií
  • Získání informací o chování uživatelů z webových a interních nástrojů.
  • Prezentace výsledků (tvorba reportů, prezentací)

Nabízíme spolupráci formou DPP/DPČ.

Těšit se můžeš na spolupráci se skvělou partou profíků, od kterých se toho hodně naučíš, a na to, že poznáš svět vývoje v automobilovém průmyslu.

My se těšíme na setkání s Tebou! :-)
Pošli nám své CVčko.

Požadavky na pozici

Jak si představujeme vhodného kandidáta?

  • Má min. SŠ vzdělání
  • Má alespoň základní znalost statistických metod
  • Výhodou budou zkušenosti s kvalitativními a kvantitativními výzkumy a metodikami
  • Má skvělé interpersonální a komunikační dovednosti
  • Má dobrou znalost angličtiny (min. úroveň B2)
  • Je pokročilým uživatelem MS Excel a PowerPoint
  • Je schopen kritického myšlení a řešení problémů
  • Je týmovým hráčem, ale dokáže pracovat samostatně a je zodpovědný
  • Je aktivním řidičem (ŘP sk. B)
  • Velkou výhodou je samozřejmě zájem o svět automotive :-)