Tato pozice již není k dispozici.

Analytik webových aplikací/ HMI analyst

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: < 6 měsíců
Vzdělání: Maturita

Digiteq Automotive

Pozice

Popis pozice

Jak bude vypadat Tvoje pracovní náplň?

  • Analýza HMI, funkčních a nespecifikovaných chyb
  • Spolupráce s klienty VW, CARIAD, SK na analýze chyb
  • Spolupráce s Error managerem projektu a testerským týmem
  • Organizace meetingů s klienty a řešení reportovaných chyb
  • Zajištění hladkého průběhu vyřešení požadavků

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Staneš se členem týmu zkušených profesionálů a zároveň party skvělých kolegů :-)
  • Vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Snížený pracovní úvazek (37,5 hodiny/týden)
  • Pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexi volno – dohoda o napracování poskytnutého volna
  • Stravenkový paušál
  • Teplé a studené nápoje na pracovišti
  • Systém Cafeteria (od 4 000 Kč/rok)
  • Zprostředkování karty Multisport
  • Sick days
  • Zvýhodněný operativní leasing na vozy zn. Škoda Auto
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 700 Kč/měsíc
  • Cestovní pojištění pro soukromé účely i pro rodinné příslušníky
  • T-Mobile Program – tarify i pro rodinné příslušníky
  • Jazykové kurzy (angličtina / němčina) přímo na pracovišti
  • Další vzdělávání dle potřeb projektu a požadavků k osobnímu rozvoji
  • Motivující odměnu za doporučení nového kolegy ve výši 30 000 Kč
  • Řadu firemních akcí

Požadavky na pozici

Co od Tebe očekáváme my?

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Pokročilá znalost AJ - nutné pro komunikaci s klienty
  • Praxe v Automotive a pozitivní vztah k automobilům
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • My zadáme úkol – ty dodáš výsledky – způsob práce necháme na Tobě
  • Práce v týmu a participace v diskuzi
  • Analytické myšlení
  • Nadšení do světa automotive

Výhodou:

  • Znalost HMI Monitoru a RSI interface
  • Znalost NJ
  • Orientace v programech Angular/ Java/ NodeJS/ CSS