Tato pozice již není k dispozici.

IBM i / AS 400 SPECIALISTA

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

DHL Information Services

Pozice

Popis pozice

  • monitoring a denní administrace IBM i platformy (OS, VIOS, HW)
  • konfigurace a instalace IBM i OS a souvisejícího HW
  • zálohování, dohled nad bezpečností systémů, základní konfigurace sítí
  • využití skriptů (znalost programování je výhodou, nikoliv podmínkou)
  • administrace VIOS prostředí a HA/DR řešení (MIMIX, PPRC)
  • práce s technickou dokumentací, sledování použitých procedur a nástrojů, hledání nových řešení

Co u nás získáš

    • dynamicky se rozvíjející IBM i prostředí následující nejnovější trendy
    • práci v přátelském týmu
    • účast na mezinárodních technických konferencích, možnost další specializace a profesního rozvoje
    • různorodou a technicky zajímavou práci
    • podporu seniorních kolegů
    • smlouvu na dobu neurčitou
    • možnost home office
    • moderní kanceláře v Praze 4 na Chodově
    • pestrou škálu benefitů (týden dovolené navíc, 6 Sick Days/rok, plný plat po dobu 10 dní nemoci za rok, stravenky a Flexipassy plně hrazené firmou, Multisport kartu, příspěvek na penzijní spoření, pestré sportovní aktivity, mobil, notebook, ovocné dny a další).

Požadavky na pozici

    • nadšení pro technologie a praktickou zkušenost s IBM i/AS400 platformou
    • zkušenost s typickými úkoly souvisejícími s administrací IBM i (zálohování, sítě, security ....)
    • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni čtení technické dokumentace
    • orientace v IT infrastruktuře (sítě, oblasti virtualizace, HA/DR a další)
    • schopnost týmové spolupráce v kolektivu IT nadšenců Není podmínkou, ale uvítáme: znalost BRMS (Backup Recovery and Media Services), orientace v HW/SW založeném na HA/DR (např. PPRC, MIMIX....), znalost Power VM vč. VIOS