DHL Express

DHL Express

Skladník/Skladnice DHL Pohořelice

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

DHL Express

DHL Express

  • Logistika
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

O společnosti

Expresní přeprava zásilek…
… to je to, co dělají. To je to, kým jsou. Posláním DHL je přepravit zásilku co nejrychleji k zákazníkům po celém světě a udělat vše proto, aby byl zákazník maximálně spokojený. Denně odbaví 13 tun zásilek a v období Vánoc je to skoro dvakrát tolik. V Česku se s nimi potkáte především prostřednictvím žluto-červených dodávek. Zásilky doručují letecky po celém světě. DHL je proslulé tím, jak skvělí lidé tam pracují. Jsou na to náležitě pyšní a jako firma dělají vše pro to, aby byli zaměstnanci pyšní i na DHL. Tím nejdůležitějším jsou lidé a vztahy mezi nimi. Zakládají si na týmové spolupráci, protože jako jednotlivci nezmohou v jejich oboru zhola nic. Všichni fungují jako jeden tým (u nich říkávají „as one”), pomáhájí si a… no, jsou prostě taková žluto-červená rodina.

Popis pozice

Přijďte se přesvědčit, že práce v DHL je pro Vás ta pravá :-)

CO BUDETE DĚLAT?
  • Provádět skladové operace pomocí vysokozdvižného vozíku – prostě rád řídíš?
  • Vyskladňovat a naskladňovat zboží z/do regálů nebo nákladních aut – najezdíš toho dost
  • Pracovat se skenerem (čtečkou) - vše se naučit dá
  • Vyřizovat objednávky dle dokladů
  • Kontrolovat, lepit štítky a kompletovat zásilku dle potřeb zákazníka – chvíli se také projdeš po skladu
  • Převážet hotové zásilky na určené místo
  • Něco si necháme na osobní pohovor

Co u nás získáš

  • Nabídneme ti přátelský kolektiv a příjemné prostředí – prostě jde nám o tebe
  • Bezpečné pracovní prostředí – jsi pro nás na prvním místě
  • Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení
  • Stravenky v hodnotě 70,-Kč, které plně hradíme
  • Budeš trávit o týden déle na dovolené (25dní)
  • Zdarma tě pojistíme pro případ, že při práci způsobíš škodu
  • Myslíme i na tvé stáří a nabízíme penzijní připojištění
  • Ty i tvoje rodina budete moct telefonovat za super ceny
  • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA
  • A mnoho dalších zajímavých výhod

Vítané zkušenosti

  • Základní vzdělání – výuční list výhodou
  • Praxi na VZV. Ideálně i průkaz – ten ale umíme zajistit
  • Spolehlivost, zodpovědnost za odvedenou práci a chuť jít do toho
DHL Express

DHL Express

  • Praha
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.