DHL Express

DHL Express

Skladník/Skladnice DHL Pohořelice

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

DHL Express

DHL Express

  • Logistika
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

O společnosti

Expresní přeprava zásilek…
… to je to, co dělají. To je to, kým jsou. Posláním DHL je přepravit zásilku co nejrychleji k zákazníkům po celém světě a udělat vše proto, aby byl zákazník maximálně spokojený. Denně odbaví 13 tun zásilek a v období Vánoc je to skoro dvakrát tolik. V Česku se s nimi potkáte především prostřednictvím žluto-červených dodávek. Zásilky doručují letecky po celém světě. DHL je proslulé tím, jak skvělí lidé tam pracují. Jsou na to náležitě pyšní a jako firma dělají vše pro to, aby byli zaměstnanci pyšní i na DHL. Tím nejdůležitějším jsou lidé a vztahy mezi nimi. Zakládají si na týmové spolupráci, protože jako jednotlivci nezmohou v jejich oboru zhola nic. Všichni fungují jako jeden tým (u nich říkávají „as one”), pomáhájí si a… no, jsou prostě taková žluto-červená rodina.

Popis pozice

Přijďte se přesvědčit, že práce v DHL je pro Vás ta pravá :-)

CO BUDEŠ DĚLAT?
  • Provádět skladové operace pomocí vysokozdvižného vozíku – prostě rád řídíš?
  • Vyskladňovat a naskladňovat zboží z/do regálů nebo nákladních aut – najezdíš toho dost
  • Pracovat se skenerem (čtečkou) - vše se naučit dá
  • Vyřizovat objednávky dle dokladů
  • Kontrolovat, lepit štítky a kompletovat zásilku dle potřeb zákazníka – chvíli se také projdeš po skladu
  • Převážet hotové zásilky na určené místo
  • Něco si necháme na osobní pohovor

Co u nás získáš

    • Nabídneme ti přátelský kolektiv a příjemné prostředí – prostě jde nám o tebe
    • Bezpečné pracovní prostředí – jsi pro nás na prvním místě
    • Nabízíme zajímavé finanční ohodnocení
    • Stravenky v hodnotě 70,-Kč, které plně hradíme
    • Budeš trávit o týden déle na dovolené (25dní)
    • Zdarma tě pojistíme pro případ, že při práci způsobíš škodu
    • Myslíme i na tvé stáří a nabízíme penzijní připojištění
    • Ty i tvoje rodina budete moct telefonovat za super ceny
    • Balíček zaměstnaneckých výhod – CAFETERIA
    • A mnoho dalších zajímavých výhod

Vítané zkušenosti

    • Základní vzdělání – výuční list výhodou
    • Praxi na VZV. Ideálně i průkaz – ten ale umíme zajistit
    • Spolehlivost, zodpovědnost za odvedenou práci a chuť jít do toho
DHL Express

DHL Express

  • Praha
  • Přidat mezi oblíbené
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Práce v Bratislavě

Bratislava je na jedné straně živým a hektickým centrem nadnárodních firem, na druhé straně pak ohniskem kreativní energie.