DHL Express

DHL Express

PODPORA ZÁKAZNICKÝCH APLIKACÍ

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

Společnost

DHL Express

DHL Express

  • Logistika
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha

O společnosti

Expresní přeprava zásilek…
… to je to, co dělají. To je to, kým jsou. Posláním DHL je přepravit zásilku co nejrychleji k zákazníkům po celém světě a udělat vše proto, aby byl zákazník maximálně spokojený. Denně odbaví 13 tun zásilek a v období Vánoc je to skoro dvakrát tolik. V Česku se s nimi potkáte především prostřednictvím žluto-červených dodávek. Zásilky doručují letecky po celém světě. DHL je proslulé tím, jak skvělí lidé tam pracují. Jsou na to náležitě pyšní a jako firma dělají vše pro to, aby byli zaměstnanci pyšní i na DHL. Tím nejdůležitějším jsou lidé a vztahy mezi nimi. Zakládají si na týmové spolupráci, protože jako jednotlivci nezmohou v jejich oboru zhola nic. Všichni fungují jako jeden tým (u nich říkávají „as one”), pomáhájí si a… no, jsou prostě taková žluto-červená rodina.

DHL Express
DHL Express
DHL Express
DHL Express
DHL Express

Popis pozice

Jsi nadšenec do IT technologií? Naplňuje tě pocit, když někomu můžeš pomoci vyřešit problém, se kterým si neví rady? Chceš chápat a rozumět tomu, jak systémy fungují? Jsi komunikativní a technický typ k tomu? Pak pro tebe máme pozici šitou na míru!

Na čem budeš pracovat?
  • Spravovat DHL zákaznické aplikace a zajišťovat jejich bezproblémový chod.
  • Zajišťovat školení a instalaci těchto aplikací osobně přímo u našich zákazníků.
  • Pomáhat po telefonu našim zákazníkům i kolegům napříč celou společností, kteří se ocitnou v „softwarové pasti“.
  • Vytvářet nové profily a přístupy do webových aplikací DHL.

Co u nás získáš

  • MultiSport kartu, stravenky hrazené v plné výši, benefity z Cafeterie, týden dovolené navíc, sick-days, levnější zásilky s DHL a mnoho dalších zaměstnaneckých benefitů i teambuilding.
  • Podepíšeme spolu pracovní smlouvu na dobu neurčitou a staneš se zaměstnancem zavedené společnosti, která získala opakovaně ocenění „TOP EMPLOYER“
  • Díky propracovanému internímu školícímu a rozvojovému programu z tebe uděláme certifikovaného mezinárodního specialistu CIS.
  • Každý rok ti přispějeme na jazykové kurzy dle vlastního výběru.
  • Dostaneš od nás služební telefon a notebook.

Vítané zkušenosti

  • Máš dokončenou minimálně SŠ s maturitou, ideálně s IT zaměřením.
  • Jsi majitelem řidičského průkazu sk. B a angličtina na komunikativní úrovni ti nedělá žádný problém.
  • Počítač je tvůj nejlepší kamarád a velmi dobře víš jak pracovat v MS Excel, případně i MS Access.
  • Díky dobrým komunikačním schopnostem umíš i složitější postupy prezentovat tak, aby je pochopil úplně každý.
  • Jsi týmový hráč s proaktivním zákaznickým přístupem a pečlivost, samostatnost a zodpovědnost jsou klíčové aspekty tvého charakteru.
  • Myslíš globálně, jednáš lokálně.
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na LinkedInu