Tato pozice již není k dispozici.

Dentsu - Interní Recruiter

Freelance
Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 28. února 2021
Plně vzdálený
zkušenosti: > 2 roky

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Jsme agentura a pozic, které aktuálně obsazujeme je víc než dost, proto do našeho HR týmu hledáme naší prodlouženou pravou ruku - Interního Recruitera.

Naším cílem je najít někoho, kdo:

  • nám pomůže s kompletním náborem pozic – aktivní vyhledávání, oslovení, pohovory, reporting
  • má zkušenost s náborem marketingových pozic, př. accounti, social media manageři, grafici, vývojáři,..pojme informace tak, že z nich udělá kvalitní zápis a předá vše, jak má, dál
  • není pohádkář, ale realista, který do toho šlápne s námi
  • nevidí za vším problém, mottem je - přes překážky k ideálnímu kandidátovi
  • naskočí do rozjetého vlaku

Požadavky:

  • Dáváš si práci s personalizovaným oslovováním (použití ctrl v a ctrl c opravdu není cesta)
  • Máš týmového ducha, empatii a cit pro komunikaci
  • Jsi odolný vůči stresu, umíme totiž zatlačit na pilu, protože agentura je dynamické prostředí
  • Zkušenost s náborem marketingových pozic 2+ let
  • Samostatnost a zodpovědnost
  • Výhodou, pokud se zajímáš o aktuality v náboru a sdílení ti není cizí

Co za to?

  • Motivaci a inspiraci od nejlepších v oboru, jak z našich řad, tak i z českého trhu. Rádi se inspirujeme a svoje úspěchy i pády vzájemně sdílíme.
  • Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému člověku.
  • Férově odměňujeme.
  • Nabízíme flexibilní pracovní dobu a skvělé pracovní prostředí od týmového ducha po designové kanceláře, kuchaře v office a další vychytávky.
  • Spoustu podnětů k rozvoji – pracuješ s různými týmy, národy, datovými zdroji…
  • Budeš se podílet na tvorbě unikátní propozice na trhu.
  • Sídlíme v moderní budově Art v pražských Holešovicích.
  • V nedalekém okolí máme požehnaně skvělých bister a kaváren.
  • Využíváme Home Office, být v kanceláři je pro nás posledních pár měsíců velký benefit.
  • Máme 25 dní dovolené & dovolenou navíc.
  • Multisport kartu za zvýhodněných podmínek.
  • Službu uLekare.cz.
  • Dbáme o duševní zdraví, a proto u nás můžeš využít i online platformu Hedepy.cz.
  • Další si necháme až na osobní setkání, tady poznáš, jací jsme, a to je ten největší benefit, který ti můžeme dát.

Pokud se chceš stát naší součástí, ozvi se nám s pár řádky o Tobě a přiloženým CV.
Těšíme se na osobní setkání.