Tato pozice již není k dispozici.

Isobar - Digital Project Manager

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 2 roky

Dentsu Czech Republic

Máte zájem o tuto nabídku?

jobs.faq.title

Pozice

Popis pozice

Naši ostřílení kolegové z kreativní divize Isobar hledají nového člena posádky na pozici
Digital Project Manager.

Pokud máš zkušenost s vedením digitálních projektů, koordinací interního týmu a proaktivní komunikace s klientem ať už v českém nebo anglickém jazyce, pak jsi na našem inzerátu správně.

Tvým denním chlebem bude:

  • Řízení digitálních projektů
  • Koordinace interního týmu
  • Předávání informací do všech potřebných „světových“ stran
  • Zpracování a aplikace inovativních postupů a procesů v rámci projektového řízení

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Minimum rutiny – každý projekt je jiný!
  • Spoustu podnětů k rozvoji – pracuješ s různými týmy, národy, datovými zdroji…
  • Budeš se podílet na tvorbě unikátní propozice na trhu
  • Sídlíme v moderní budově Art v pražských Holešovicích
  • V nedalekém okolí máme požehnaně skvělých bister a kaváren
  • Pracujeme klouzavě 8 hodin
  • Využíváme Home Office, být v kanceláři je pro nás posledních pár měsíců velký benefit
  • Máme 25 dní dovolené & 4 dny k dobru po vyčerpání dovolené
  • Macbook
  • Multisport kartu za zvýhodněných podmínek
  • Další si necháme až na osobní setkání, tady poznáš, jací jsme, a to je ten největší benefit, který ti můžeme dát

Požadavky na pozici

Co od tebe čekáme?

  • Praxi na stejné nebo obdobné pozici
  • Flexibilitu a proaktivitu
  • Schopnost hledat cesty a řešení
  • Preciznost
  • Komunikativnost
  • Angličtinu na úrovni alespoň B2 slovem i písmem
  • Češtinu na profesionální úrovni

Zaujala Tě naše pozice, dej nám o sobě vědět. Budeme se těšit na osobní setkání.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".