Tato pozice již není k dispozici.

HR Support/ Assistant

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Baví Tě administrativa, máš rád/a ve věcech pořádek, jsi flexibilní v rámci změn a hledáš si přivýdělek ke škole nebo rodičovské či hledáš jednoduše práci na zkrácený úvazek?
Do našeho HR čtyřteta hledáme posilu na dlouhodobou spolupráci, která nám pomůže dotahovat byrokratické úkoly do zdárného konce a bude ji to těšit.
Hledáme někoho, kdo bude naší další pilnou včelkou, která si zakládá na preciznosti.

Jak by vypadal Tvůj pracovní den?

  • Administrativní podpora HR týmu -> příprava dokumentů (HPP/ DPP/ OSVČ – smlouvy, dodatky, prvotní zpracování podkladů ke mzdám a odměnám, zakládání dokumentů)
  • Komunikace s externí mzdovou účetní
  • Příprava reportů a práce s HR daty
  • Pomoc s přípravou prezentací v českém i anglickém jazyce
  • Pravidelná aktualizace našich HR stránek na intranetu
  • Správa dat ve všech HR a personálních systémech společnosti
  • Operativní činnost spojená s dalšími oblastmi HR

Co od Tebe očekáváme?

  • V Excelu znáš funkce, které Ti ulehčují práci
  • V Powerpointu jsi ostřílený/á a víš, že na každém detailu v prezentaci záleží
  • Češtinu ovládáš na profesionální úrovni a vážně umíš psát
  • Porozumíš anglickému textu a dokážeš si poradit s přípravou emailů či prezentací
  • Dlouhodobou spolupráci – po pár měsících nám neřekneš, že tě náplň práce nebaví
  • Nehraješ si na vlastním písečku, ale máš v sobě týmového ducha, protože bez toho to v našem týmu jednoduše nejde
  • Jsi samostatný/á, pečlivý/á, zodpovědná/ý
  • Komunikuješ s námi na pravidelné bázi
  • Rád/a se přiučíš v rámci HR novým věcem
  • Výhodou, že znáš základy českého zákoníku práce a obchodního zákoníku

Co ti můžeme nabídnout?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Remote spolupráci
  • Čtyřčlenný tým, který umí poradit i pobavit
  • Péči o Tvé fyzické i duševní zdraví
  • Firemního kuchaře, který bojuje proti hladu na pracovišti - úspěšně 😊

Pokud jsi se v našich řádcích našel/našla, přilož nám své CV s pár řádky o sobě.
Těšíme se na osobní setkání!