Tato pozice již není k dispozici.

dentsu X - (Junior) Account Manager pro mediální plánování

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Aktuálně do našeho týmu hledáme Account Managera, který má zkušenost s mediálním plánováním. Account Managera, pro kterého TRPy, strategické přemýšlení, vytváření prezentací, a především komunikace s klientem je něco, co chce dělat nejen teď, ale i v budoucnu.

Od ideálního kandidáta očekáváme nejen výše uvedené „body“, ale také někoho, kdo za to s námi bude chtít vzít (ano dvojsmysl je na místě), bude s námi dotahovat úkoly do konce a snažit se vymýšlet věci doslova jinak. Protože to je v našem týmu víc než potřeba. Z toho plyne, že na sólisty si nepotrpíme.

Čím se lišíme v dentsu X oproti našim sesterským firmám? Kromě dvou týmů, které se věnují tradičnímu mediálnímu plánování u nás najdeš také jeden menší digitální tým.

Z toho všeho vychází, že kromě toho, co bude Tvou náplní práce, se hravě přiučíš i něčemu novému. Rozšiřování obzorů a sdílení informací je pro nás alfou a omegou.

A jak říká naše Renča: „Klidně bych se nebála říct, že jsme „garážovka“, ale se silnou a stálou korporací v zádech, která nás nenechá na holičkách. Máme takové best of both world!“ 😃

Náplň práce:

  • Tvorba mediálních kampaní a briefů
  • Strategický přehled a analýza trhu
  • Příprava požadovaných výstupů a řízení očekávání klientů
  • Dohled nad celkovou mediální strategií
  • Zajištění kvalitní práce kampaní v oblasti rozpočtu a včasné správy fakturace
  • Komunikace s klienty, interními/ externími dodavateli a kolegy napříč agenturou

Co u nás získáš:

  • Neformální prostředí a kolegy, kteří chtějí posouvat věci dál
  • Nahlédnutí do fungování celé agentury Dentsu CZ
  • Interní/Externí školení a workshopy
  • Sportovní aktivity (jóga, teambuildingy)
  • Multisport karta, stravenky, salary swap
  • 25 dní dovolené a dovolená navíc
  • Notebook, telefon
  • Dog friendly office
  • Bezplatné využití nejen pro sebe, ale i rodinu benefitu ulekare.cz
  • Péče o duševní zdraví skrze platformu Hedepy.cz

Požadavky:

  • Schopnost plánovat mediální komunikaci
  • Zkušenost především z tradičního (offline) plánování
  • Organizovanost, schopnost multitaskingu a týmovost
  • Vynikající písemné a ústní komunikační dovednosti v českém jazyce
  • Prezentační dovednosti
  • Angličtina - pokud nemáš slovní zásobu marketéra, nevadí, naučíme, stačí nám, když se nebudeš bát
  • Orientace v marketingu, reklamě a mediální krajině České republiky
  • Aktuální informace o relevantních trendech a inovacích
  • Alespoň 2 roky v oblasti médií/mediálního plánování
  • Znalost online médií výhodou

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".