Tato pozice již není k dispozici.

Dentsu - Junior Accountant (Junior Finanční účetní)

Plný úvazek
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 1 rok

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Do našeho vyladěného týmu hledáme posilu na pozici Junior Finanční účetní.
Jsi pečlivý/á, máš smysl pro humor a miluješ účetnictví? Chceš být v prostředí prima lidí, psů a koloběžek? Tak neváhej a ozvi se nám!

Co tě v práci čeká:

  • Zaúčtování prvotních účetních dokladů
  • Spolupráce při zpracováním přiznání DPH
  • Účtování majetku
  • Spolupráce při měsíční/roční uzávěrce
  • Komunikace s úřady a jinými institucemi
  • Spolupráce na přípravě DPPO a auditu
  • Interní finanční reporty
  • Statistické výkazy
  • Samostatná práce, ale také práce v týmu
  • Další účetní a administrativní práce

Ozvi se nám, pokud:

  • S účetní a daňovou problematikou jsi v kontaktu alespoň 1 rok
  • Znáš podvojné účetnictví, DPH
  • Umíš v Excelu, Wordu a Outlooku
  • Máš praxi na podobné pozici alespoň 1 rok
  • Máš oko pro detaily, jsi samostatná/ý a komunikativní
  • Je tvá angličtina mírně pokročilá (úroveň A2)
  • Máš zkušenost s programem 6k (výhodou)
  • Tvé vzdělání je ekonomického směru (výhodou)

Na co se můžeš těšit

  • Firemní notebook
  • Flexibilní pracovní doba a možnost Home Office
  • 25 dní dovolené + dny volna navíc
  • Stravenky
  • Salary Swap
  • A další nálož benefitů (Multisportka, dog a baby friendly office, jóga, tělocvična ve firmě, možnost využití služby uLékaře pro sebe a svou rodinu, využití online platformy Hedepy na podporu duševního zdraví, různé sportovní a společenské firemní akce,…)
  • Rozvojové aktivity (Knowledge club, Barevná typologie, LinkedIn Learning, Brain Bites…)
  • Příjemné prostředí a moderní kanceláře nedaleko centra Prahy

Tak co, jdeš do toho s námi? Pošli nám svůj životopis a pár řádků o sobě ;)
Budeme se těšit na setkání.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".