Dentsu Aegis Network

Dentsu - Controlling & Treasury Manager

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

  • Digital, Marketing a komunikace
  • Od 250 do 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Vítejte v Dentsu Aegis Network. Jde o skupinu různorodých marketingových agentur, které společně vytváří unikátní celek. Symbolem jejich propojení jsou ikonické červené schody spojující nejen obě podlaží designových kanceláří, ale i dva světy – online a offline marketing. Každý den se na nich potkávají, dávají si tam oběd nebo hrnek dobré kávy, a klidně je využijí i jako zasedačku pro meeting. Díky tomuto spojení nabízí jedinečný způsob spolupráce napříč všemi marketingovými kanály a klientovi přitom zůstane stále jeden kontakt – jeho account. Ten pro něj v případě potřeby zajistí práci kreativní agentury nebo třeba specialistů na PR přesně podle jeho zadání, aniž by musel opustit budovu. Nespočet výhod to má i pro samotné agentury a jejich lidi, kteří se tak můžou profesně rozvíjet nejen v rámci domovského týmu a specializace, ale i v rámci celé skupiny.

Popis pozice

Zajímáte se o oblast controllingu a práce s čísly Vám není cizí? Máte rádi ve věcech pořádek a komunikace jak v českém, tak anglickém jazyce Vám nedělá problém? Rádi byste své dosavadní zkušenosti uplatnili v mezinárodní společnosti? Pak čtěte dál.

Náplň práce:

  • Příprava podkladů a zpracování finančních reportů
  • Kontrola plnění rozpočtů, analýzy odchylek
  • Správa pohledávek a závazků
  • Spolupráce na nastavení a rozvoji informačního systému pro oblast controllingu
  • Komunikace napříč odděleními
  • Podpora Senior Controlling Managera

Co u nás získáš

  • Neformální prostředí a kolegy, kteří chtějí posouvat věci dál
  • Nahlédnutí do fungování celé agentury DAN CZ
  • Interní/Externí školení a workshopy
  • Výuka jazyků 1x týdně
  • Sportovní aktivity (jóga, kondiční tréninky a relaxační půlhodinky v Dentsu tělocvičně)
  • Kuchaře ve firmě
  • Kávu a ovoce na pracovišti
  • Stravenky, multisport kartu
  • 25 dní dovolené + 2 sick daye
  • Notebook, telefon
  • Dog friendly office

Vítané zkušenosti

  • Schopnost zpracovat větší množství dat
  • Komunikativní znalost AJ (mluvená i psaná)
  • Znalost finančního, mzdového, projektového controllingu
  • Excel na pokročilé úrovni
  • Analytické myšlení
  • Organizovanost a smysl pro detail
  • Ekonomické vzdělání
  • Zkušenost z oboru alespoň 2 roky
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.

Práce v Bratislavě

Bratislava je na jedné straně živým a hektickým centrem nadnárodních firem, na druhé straně pak ohniskem kreativní energie.

Lhaní v životopise: ano, nebo ne?

Není lež jako lež. Jsou lži, které mohou mít vážné důsledky, a pak jsou také lži, které používáme jen jako kamufláž svých drobných nedostatků.