Tato pozice již není k dispozici.

Bistro Social - Social Media Executive

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Kdo jsme?

Z one-man-show jsme se během necelých čtyř let stali více než dvacetičlenným týmem a dnes pomáháme s komunikací 80 značkám. Máme vlastní foto a video produkci, obsahovou a výkonnostní část. A to stále v rámci sociálních médií. Rozpočty klientů počítáme v řádech milionů korun měsíčně. Naše kreativní výstupy využívají centrály globálních značek i na ostatních trzích. Ale ta úplně nejvíc skvělá zpráva je, že jsme se z toho všeho pořád nezbláznili a držíme si spirit Bistro Social dál, úspěchům i růstu navzdory.

Na co se můžeš těšit?

Ideální „social exík“ by měl mít chuť se učit (a to neustále) a zájem o svět online marketingu. Psaní prodejních textů a cit pro vizuálno by ti neměly nahánět husí kůži. Tvoje úloha bude:

  • promýšlet a tvořit obsah
  • zadávat práci produkci
  • konzultovat kampaně s performance týmem a časem i samostatně komunikovat s klientem.

Co u nás získáš

  • Tým kolegů, kteří jsou nejenom profíci, ale i fajn lidi.
  • Neformální prostředí v hezkých kancelářích a žádný dress code.
  • Skvělé jídlo nejenom od našeho vlastního kuchaře, ale i z holešovické tržnice hned naproti.
  • Kafe a spousta ovoce zdarma až na tvůj pracovní stůl.
  • Flexibilitu včetně případných home officů. V týmu stavíme hlavně na zodpovědnosti, kdy je klíčová vzájemná důvěra a spokojenost klientů.
  • Vzdělávání, kdy máme díky naší mateřské síti nadstandardní přístup přímo k platformám, které k práci používáme. Občas se koukneme do centrály Facebooku v Dublinu, nebo nás přijedou školit naši accounti z Varšavy.
  • Když chceš vědět co dalšího, přečti si náš blog na toto téma.
  • Zaujalo tě to a chceš nás poznat? Prima! Ozvi se nám a ukaž, co v tobě je.

Požadavky na pozici

  • Byť je to taková formalita v každém inzerátu, zakládáme si na tom, abys na sebe dokázal/a vzít zodpovědnost a byl/a tak trochu puntičkář/ka. Setkáváme se i s mezinárodními klienty, proto bys měl/a mluvit i psát anglicky. My tě na oplátku naučíme to, co sami nejlépe umíme, a především dostaneš možnost podívat se pod lupou na naše super klienty.
  • Pozice je vhodná i pro končící studenty vysokých škol. U nás ti dáme šanci učit se a vyrůst. Nemusíš mít žádné velké zkušenosti, ale budeme po tobě chtít nadšení pro obor a „selský“ rozum.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".