Tato pozice již není k dispozici.

Bistro Social - (Senior) Social Media Manager

Prague
Plat: Neuvedeno
Počáteční datum: 30. listopadu 2021
Žádná práce na dálku

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Hledáme ostříleného kolegu, který má agenturní zkušenosti ze světa sociálních médií. Představujeme si někoho, kdo bude pečovat o naše klíčové klienty, poradí si s tendrovým zadáním, dohlídne na strategie i jejich realizaci, nelekne se copywritingu, produkce, nových platforem, reklamních systémů, ani klientské prezentace a pro naši smečku bude parťákem se vším všudy. Jsi to ty? Chceme tě nejlépe od března!

Na co se u nás můžeš těšit?
Budeš se podílet (nejen) na strategickém rozvoji našich pivních značek, vymýšlet atraktivní mikropříběhy FMCG produktů i technických brandů, staneš se partnerem našich klíčových klientů.

V realitě to znamená:

  • Díky znalosti platforem poradíš klientovi optimální strategii v kontextu domluvených cílů.
  • Vytvoříš samotný obsah – texty, fotografie, videa. To vše v kontextu cílového publika.
  • Dáš prostor své copywriterské duši. Dobrý text musíš zvládnout napsat sám.
  • Své vizuální představy umíš dobře formulovat a předat kolegům v kreativním oddělení, tak aby ti je připravili dle tvého gusta.
  • Budeš pečovat o zákazníky v kontextu komunikace. Proto musíš znát velmi dobře byznys klienta, mít v sobě velkou dávku empatie a umět dotáhnout všechny zákaznické partie do vítězného konce.
  • Poradíš si s reklamními systémy. Umíš naplánovat komu, kdy a jakou informaci pošleš.
  • A samozřejmě také, kolik to bude stát a jestli to má vůbec smysl.
  • Datová analytika tě nezaskočí. Zorientuješ se v množství dat a získané poznatky přeneseš zpět.

Co u nás získáš?

  • Tým kolegů, kteří jsou nejenom profíci, ale i fajn lidi.
  • Neformální prostředí v hezkých kancelářích a žádný dress code.
  • Skvělé jídlo nejenom od našeho vlastního kuchaře, ale i z holešovické tržnice hned naproti.
  • Kafe zdarma až na tvůj pracovní stůl.
  • Flexibilitu včetně případných home officů (v poslední době víc než dost).
  • V týmu stavíme hlavně na zodpovědnosti, kdy je klíčová vzájemná důvěra a spokojenost klientů.
  • Vzdělávání i přístup k mnoha užitečným platformám, které při práci používáme.
  • Občas se koukneme do centrály Facebooku v Dublinu, nebo nás přijedou školit naši accounti z Varšavy.
  • A finanční ohodnocení, na kterém se shodneme.

Pokud nás chceš ještě více poznat, mrkni na náš blog - https://www.bistrosocial.cz/blog”, ale i “Instagram - https://www.instagram.com/bsocialcz/“.

Našel jsi se v této pozici a chceš se stát součástí našeho týmu? Dej nám o sobě vědět, rádi tě poznáme!

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".