Tato pozice již není k dispozici.

Bistro Social - Graphic Designer

Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku
zkušenosti: > 6 měsíců

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Hledáme Junior Graphic Designera pro social media tým, který má vizuální cítění a své dosavadní zkušenosti doplní nadšením a přístupem k práci.

Kdo jsme?

Z one-man-show jsme se během necelých šesti let stali více než dvacetičlenným týmem, který na pravidelné bázi servisuje přes 60 značek. Máme vlastní foto a videoprodukci. Naše kreativní výstupy využívají centrály globálních značek a na ostatních trzích.

Na co se u nás můžeš těšit?

  • Budeš s námi spolupracovat na nejlepším obsahu na sociálních médiích
  • Budeš navrhovat vizuální směr u projektů, které připravujeme pro značky z našeho portfolia – své schopnosti si vyzkoušíš na malých a lokálních značkách, menších projektech i velkých kampaních
  • Budeš v úzkém kontaktu s našimi social media managery, kdy jim na základě kreativního briefu pomůžeš vizualizovat obsah příspěvků, stories, AR filtru, reels i čehokoliv nového
  • Kreativní prostředí se skvělou partou

Tato pozice je pro tebe, jestli:

  • Máš předchozí praxi, byť malou např v agentuře, grafickém studiu nebo na straně klienta
  • Baví tě design, sleduješ trendy a máš kopu nápadů
  • Ovládáš programy Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe After Effects
  • Ideálně, pokud máš zkušenosti s motion design, fotomontáží, prací s fotografií
  • Jsi v pohodě člověk a dá se na tebe spolehnout
  • Můžeš nabídnout přibližně polovinu pracovního týdne, ideálně napříč dny
  • Jsi k dispozici ideálně hned
  • Dorozumíš se s námi naším jazykem - česky nebo slovensky

Co u nás získáš?

  • Tým kolegů, kteří jsou nejenom profíci, ale i fajn lidi.
  • Neformální prostředí v hezkých kancelářích a žádný dress code.
  • Skvělé jídlo nejenom od našeho vlastního kuchaře, ale i z holešovické tržnice hned naproti.
  • Kafe zdarma až na tvůj pracovní stůl.
  • Flexibilitu včetně případných home officů (v poslední době víc než dost).
  • V týmu stavíme hlavně na zodpovědnosti, kdy je klíčová vzájemná důvěra a spokojenost klientů.
  • Vzdělávání i přístup k mnoha užitečným platformám, které při práci používáme.
  • A finanční ohodnocení, na kterém se shodneme.

Těšíme se na reakci, tvůj životopis a ukázku z portfolia.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".