Tato pozice již není k dispozici.

Amplifi - OOH Media Buyer

Prague
Plat: Neuvedeno
Příležitostná práce z domova

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Do našeho týmu buyerů, hledáme specialistu na pozici OOH Media Buyer.
Pokud máš zkušenosti s nákupem CLV, billboardy, speciálními formáty venkovní reklamy, anebo digitálním outdoorem pak jsi náš člověk.

Tvoje náplň práce:

  • Tvorba Cinema a OOH kampaní od A do Z pro klienty agentury, od objednávky až po fakturu (na měsíční bázi -> repetitivní práce)
  • Práce s Excelem (tabulky, grafy), PowerPointem (prezentace) a nákupními (Buying systém) a plánovacími softwary
  • Příprava strategických mediálních plánů, monitoringu, reportů a fotodokumentací
  • Komunikace s našimi kolegy z klientského servisu a outdoor dodavateli

Bez čeho se u nás neobejdeš:

  • Analytického myšlení a schopnosti pracovat s čísly
  • Dobrá znalost Excelu (znalost kontigenčních tabulek výhodou)
  • Budeš připravovat prezentace s OOH tématikou pro náš klientský servis
  • Trpělivost a pečlivost - některé požadavky mohou být na poslední chvíli, proto je potřeba být trpělivý směrem k našim kolegům a pečlivý k tomu, že i když je zadání na poslední chvíli, uděláš ho pečlivě, tak jako kdybys na to měl dostatek času
  • Týmovost - na solitéry si u nás v agentuře nepotrpíme
  • Samostatnost, zodpovědnost - ačkoli na zaučení nebudeš sám, bude fajn, pokud si věci převezmeš tak, abys byl co nejdříve samostný a náležitě zodpovědný k plnění úkolů
  • Dodržování deadlinů
  • Postačí nám základy angličtiny - ale měl bys být otevřený se učit, jsme součástí korporátu a také některé prezentace/ reporty je potřeba připravit právě v angličtině

Co u nás získáš:

  • Podpora profesního a osobního růstu
  • Neformální a přátelské prostředí
  • Nahlédnutí do fungování celé agentury Dentsu CZ
  • Interní/Externí školení a workshopy
  • Jóga v našem dentsu gymu a jiné sportovní aktivity např teambuildingy (#dentsunavodě; sportovní teambuildingy,..)
  • Multisport karta, stravenky, salary swap
  • 25 dní dovolené a dovolená navíc
  • Notebook, telefon
  • Dog friendly office
  • Bezplatné využití nejen pro sebe, ale i rodinu benefitu ulekare.cz
  • Péče o duševní zdraví skrze platformu Hedepy
  • Náležitá odměna za tvou práci

Zaujala Tě pozice ? Přidej nejen svůj životopis, ale také pár vět o sobě .
Budeme se těšit na setkání.

Chcete se dozvědět více?

Tato volná pracovní místa by vás mohla zajímat!

Tyto společnosti rovněž nabírají pracovníky na pozici "{profese}".