Tato pozice již není k dispozici.

Adexpres - Digital Account Executive - part time (20hod/týdně)

Částečný úvazek
Prague
Plat: Neuvedeno
Žádná práce na dálku

Dentsu Czech Republic

Pozice

Popis pozice

Excel, excel, meetingy, excel, powerpoint, excel, data analýzy, excel….ale nejenom to. Jako Digital Account Executive dost možná neumíš na začátku nic, ale poměrně rychle se dozvíš hodně o hodně věcech. Do našeho Client Service týmu hledáme nejen nového a svědomitého pracanta, ale i kamaráda do nepohody.

Pokud Tě baví čísla/data, jsi perfekcionista a nevadí Ti práce s Excelem, pak jsi našel ten správný inzerát!

Na co se můžeš těšit:

  • Na náš skvělý Client Service tým, kterému budeš denně pomáhat s administrativou (faktury, reporty, screen shoty z odběhnutých kampaní,...)
  • Nahlédneš do reklamních systémů našich klientů
  • Připravíš podklady v Excelu či PowerPointu
  • Na denní bázi budeš komunikovat s našimi dodavateli

Co u nás získáš

  • Dynamické prostředí a perspektivní obor online marketingu
  • Náležitou odměnu
  • Pomoc s výukou cizích jazyků
  • Podporu profesního a osobního růstu
  • Multisport kartu
  • Pravidelný přísun vitamínů formou čerstvého ovoce
  • Kávu/čaj
  • Dog friendly office

Pokud Tě naše nabídka zaujala, neváhej a přihlas se k nám s pár větami, proč zrovna Ty jsi ideálním kandidátem na tuto pozici.

Budeme se těšit na případné setkání.

#adexpres #dentsuatwork

Požadavky na pozici

  • Orientaci v MS Office, zejména v Excelu a PowerPointu
  • Selský rozumu a strukturované myšlení
  • Schopnost skvěle komunikovat
  • Empatii pro lepší porozumění lidem
  • Smysl pro detail
  • Schopnost pracovat samostatně a zároveň se nestydět na cokoli zeptat
  • Angličtinu na úrovni minimálně B2