DB Schenker

DB Schenker

Zasilatel pozemních přeprav - Blučina u Brna

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Blučina

Společnost

DB Schenker

DB Schenker

  • Logistika, Námořní a pozemní doprava
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Blučina

Tato pozice byla obsazena!

Na zeměkouli existuje jen velmi málo míst, kam nejsou schopní přepravit cokoliv, co klient potřebuje. DB Schenker je jednou z největších logistických firem na celém světě. V České republice působí už 25 let a čtvrt století jejich působení provází souvislý, a především udržitelný růst. Rádi přijímají výzvy, ale myslí dlouhodobě a nenechávají se zviklat přelétavými trendy. V jejich práci je nezastaví žádný živel, patří k lídrům v námořní i letecké přepravě. Vynikají díky své husté pozemní přepravní síti včetně té železniční.

Popis pozice

Pro naše oddělení pozemních přeprav v Blučině u Brna hledáme kolegu/kolegyni na pozici zasilatel pozemních přeprav (vhodné i pro absolventy).

Co bude Vaším úkolem?

  • být ve spojení převážně s našimi dopravci a kolegy na jednotlivých terminálech
  • zajišťovat komunikaci s nakládkou a vykládkou zboží a zpracovávat interní objednávky v systému
  • zabezpečit správnost dokumentace řidičů
  • plánovat dopravní kapacity pro nakládky vozidel
  • spolupracovat s partnery v zahraničí a v České republice

Co od Váš očekáváme?

  • středoškolské vzdělání (dopravního směru výhodou)
  • příjemnou komunikaci s kolegy a asertivní jednání (praxe v logistice nebo spedici výhodou)
  • pečlivost a schopnost rozhodovat se
  • odolnost vůči občasnému stresu a základní znalost anglického jazyka
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • podporu ve Vašem vzdělávání a profesním růstu
  • propracovaný plán zaškolení, který Vám pomůže v prvních týdnech
  • prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře
  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • odpovídající ohodnocení
  • zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky nebo přátele
  • 5 týdnů dovolené +2 dny zdravotního volna, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní/životní připojištění, jazykové kurzy a mnoho dalších výhod
  • nástup možný ihned
    Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém, případně anglickém jazyce pomocí tlačítka “Odpovědět”.
V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici, zašlete Váš strukturovaný životopis pomocí tlačítka “odpovědět”.

Pro statistiky

Ano

Divize

Přepravy

Benefits

  • Bonusy/prémie
  • Sleva na firemní výrobky/služby
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky/příspěvek na stravování
  • Dovolená 5 týdnů
  • Vzdělávací kurzy, školení
  • Kafetérie
  • Příspěvek na vzdělání
  • Zdravotní volno/sickdays

Vítané zkušenosti

Viz výše

DB Schenker

DB Schenker

  • Blučina
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak se připravit na video pohovor

Cesta k vysněné práci vede zpravidla přes pracovní pohovor. Není proto divu, že pohovor je pro většinu lidí poměrně stresující záležitostí.