DB Schenker

DB Schenker

Mzdová účetní

  • Plný úvazek
  • Nučice

Společnost

DB Schenker

DB Schenker

    • Nučice

    DB Schenker je jednou z největších logistických firem na celém světě. Na zeměkouli existuje jen velmi málo míst, kam nejsou schopní přepravit cokoliv, co klient potřebuje. V České republice jejich působení již 30 let provází souvislý, a především udržitelný růst. Rádi přijímají výzvy, ale myslí dlouhodobě a nenechávají se zviklat přelétavými trendy. V jejich práci je nezastaví žádný živel, patří k lídrům v námořní i letecké přepravě. Vynikají díky své husté pozemní přepravní síti včetně té železniční.

    Každý den jejich experti na logistiku řeší zakázky a komunikují s kolegy ze zahraničí na vzdálenosti mnoha tisíců kilometrů. Přestože neustále jednají globálně, snaží se za každou cenu myslet lokálně. Jako zastoupení obrovské nadnárodní firmy mají velkou dávku autonomie a důvěry, která je do nich vkládána. Proto se snaží chovat podle těch nejvyšších etických a ekologických zásad.

    Popis pozice

    Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

    Mzdový/á účetní/personalista(ka) – Rudná u Prahy

    Co bude vašim úkolem?

    • pravidelné zpracování mezd, veškeré mzdové agendy a personální administrativy (agenda nástupů, výstupů a změn u zaměstnanců) pro svěřenou část organizace
    • poskytování základního poradenství zaměstnancům zejména v oblasti pracovního práva, mezd, interních procesů, atd.
    • průběžná komunikace se státními institucemi (zdravotní pojišťovny, OSSZ, exekutorské úřady atd.)
    • zodpovědnost za roční zúčtování daně z příjmu pro svěřenou skupinu zaměstnanců
    • spolupráce na dalších nepravidelných HR aktivitách

    Co od vás očekáváme?

    • praxi v oblasti mzdového účetnictví a personalistiky (znalost problematiky zaměstnávání cizinců výhodou), zaučíme Vás i bez praxe
    • znalost Zákoníku práce a související legislativy
    • zkušenosti s prací v informačních systémech určených pro výpočet mezd výhodou
    • dobrou uživatelskou znalost práce ve Wordu a v Excelu
    • smysl pro zodpovědnost, pečlivost, ochotu, vstřícnost

    Co vám nabízíme?

    • zázemí silné, stabilní a stále rostoucí mezinárodní společnosti
    • velmi zajímavou práci u zaměstnavatele, který je špičkou ve svém oboru
    • příjemné, moderní prostředí
    • podporu, odbornost a vřelý přístup nadřízeného
    • kolegy, kteří pracují jako 1 tým a vždy ochotně pomohou a poradí nejen v době adaptace
    • roční bonus závislý na Vašem osobním úspěchu a výsledcích společnosti
    • možnost čerpání práce z domova až 4 dny/měsíc
    • 5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna
    • stravenkový paušál ve výši 75 Kč/den
    • příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění – 1 % ze základní hrubé mzdy
    • zvýhodněné T-Mobile tarify i pro rodinné příslušníky
    • příspěvek do benefitního programu 100 Kč měsíčně + dle odpracovaných let
    • multisport karta za zvýhodněnou cenu
    • příspěvek na jazykové vzdělávání
    • a mnoho dalších výhod
      Nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody.

    V případě Vašeho zájmu o tuto pracovní pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis v českém případně anglickém jazyce pomocí tlačítka "Přidejte se k nám".

    Pro statistiky

    Ano

    Divize

    HR

    Benefits

    • Bonusy/prémie
    • Sleva na firemní výrobky/služby
    • Příspěvek na penzijní/životní připojištění
    • Příspěvek na dopravu
    • Stravenky/příspěvek na stravování
    • Dovolená 5 týdnů
    • Vzdělávací kurzy, školení
    • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
    • Zdravotní volno/sickdays
    • Možnost občasné práce z domova
    • Firemní akce

    Poznejte tým DB Schenker

    Tento obsah je zablokovaný
    • Přidat mezi oblíbené
    • Sdílet na Twitteru
    • Sdílet na Facebooku
    • Sdílet na LinkedInu