CTS Trade IT

Technical Lead WEB Developer

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha

  • IT / Digital, Software
  • Od 50 do 250 zaměstnanců

  • Praha

V CTS Trade IT už od roku 2008 vyvíjí softwarové řešení, které komplexně pokrývá problematiku obchodování na kapitálových trzích. Jejich hlavní zbraní je kombinace IT a business znalostí. Jejich produktem denně protečou transakce za stovky milionů korun. Jsou hrdí na to, že za dobu existence CTS portfolio zákazníků jenom roste. Vnímají to jako ocenění kvalitní práce, ale zároveň i jako závazek, aby v kvalitě nepolevili. Spolupracují s předními bankovními institucemi, jako je Česká a Slovenská spořitelna, UniCredit Bank CZ a SK, Raiffeisenbank v Čechách a Rakousku, ČSOB a další. Pro své klienty dlouhodobě poskytují služby postimplementační podpory CTS a jsou pro ně partnery, na které se mohou spolehnout.

Popis pozice

Chceš se podílet na vývoji kritických systémů, které největší české a slovenské banky používají v oblasti prodeje, vypořádání a správy investičních produktů jako podílové fondy, prémiová spoření, akcie, dluhopisy, zahraniční měny nebo úrokové sazby?

My jsme lídry trhu. U nás se můžeš učit od zkušených IT profesionálů.

Chceš při vývoji systému používat nejmodernější technologie a postupy?

Protože jsme na trhu více jak 15 let, tak víme, že se musíme neustále zdokonalovat. Snažíme se sledovat moderní trendy v IT a aplikovat je v naší firmě. Vítáme každého, kdo má chuť nám s tím pomoci.

Co nabízíme?

  • Fair přístup a výborný team
  • Podporu osobního rozvoje – přístup k e-learningovým zdrojům Pluralsight/Safari
  • Moderní kanceláře na metru Budějovická
  • Možnost částečné práce vzdáleně
  • Další firemní benefity

Vítané zkušenosti

  • Hluboké zkušenosti v oblasti programování single-page webových aplikací na platformě React JS
  • Prokazatelnou znalost tvorby architektury moderních webových aplikací na této platformě a schopnost vést ostatní členy týmu správným směrem
  • Znalost technologií, které používáme – TypeScript, Final Form, GraphQL, Mocha a SCSS a celkový přehled o ostatních technologiích v oblasti React JS
  • Znalost nebo ochotu rozvíjet se ve vývoji back-end funkcionalit postavených na technologiích jako C#,.NET Framework\Core nebo MS SQL Server
  • Možnost pracovat na plný úvazek
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků