ČSOB

ČSOB

Klientský pracovník/- ice, Praha 5, Arbesovo náměstí

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Plat: CZK 25K / měsíc
  • Praha

Společnost

ČSOB

ČSOB

  • Bankovnictví, Finance
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha

Tato pozice byla obsazena!

Když se řekne ČSOB, představí si mnozí prostě banku a práci v ní jako práci za přepážkou. O nabízení bankovních produktů klientům to ale vůbec není. V dnešní době chytrých řešení je banka i technologickou firmou, která nesmí zaspat ani minutu. Do skupiny ČSOB kromě jedné z největších bank v Česku patří také finanční specialisté jako Hypoteční banka, ČSOB Pojišťovna, ČMSS, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, Asset Management, ČSOB Factoring a skupina Patria. Bankovní služby poskytují pod značkami ČSOB a Poštovní spořitelna. Součástí skupiny jsou také Ušetřeno.cz a Top-pojištění.cz. Skupina ČSOB patří do belgické skupiny KBC.

Popis pozice

Klientský pracovník v ČSOB aneb každý klient má svůj příběh

U nás v ČSOB se staráme o to, aby každý klient s naší pomocí prožíval bezstarostně svůj příběh a je nám ctí být jeho součástí.

Jak se klientský pracovník stará?

  • Naslouchá klientům: Co klient řeší? Jaká je jeho životní situace? Umíme mu jako banka pomoct?
  • Aktivně pečuje: Pomůže každému klientovi, který k nám zavítá. Ať už potřebuje založit účet, zlevnit pojistku na auto nebo postavit nový dům. Připravuje nabídku a dotahuje obchod do konce. Na základě spokojených stávajících klientů získává ty nové, se kterými si sjednává schůzky na pobočce.
  • Spolupracuje se specialisty: Na životko, úvěry nebo velké investice není sám
  • Pracuje i bez klientů: Zpracovává agendu spojenou s příběhem klienta a na denní či týdenní bázi se účastní celopobočkové porady

Co u nás získáš

  • Poznáte produkty a bankovní prostředí: V rámci adaptace budete školeni na vše potřebné, abyste se cítili dobře při jednání s klienty /produkty banky, jak jednat s klientem, obchodní dovednosti../ a potvrzeno to budete mít černé na bílém
  • Zorientujete se v chodu pobočky: Kolegové na pobočce vám rádi pomůžou, abyste pochopili, jak to u nás chodí
  • Pochopíte a sžijete se s obchodím plánem: Každý kolega nebo kolegyně na pobočce napomáhá ke společnému splnění¨
  • Fixní výplatu: Každý měsíc to máte na účtě, děj se co děj /solidní jistota v takové výši, abyste si mohli v klidu žít i po zaplacení nájmu a takových těch běžných věcí/
  • Bonusovou složku: Dosti zajímavá částka, když se pobočce podaří zajásat nad splněným plánem Cafeterii: Je parádní si díky tomuhle systému kupovat knížky, zájezdy, wellness pobyty, vitamíny a tak dál J
  • Paušál a telefon: Mobil zadarmo, paušál za hubičku
  • Oddech: Víme, že práce je náročná a je třeba to kompenzovat tím, že 25 dnů v roce máte dovču a když je Vám tak nějak zle, máte 5 dní sick day za rok
  • Výhodnější bankovní produkty: Příspěvěk na životko i penzijko

Vítané zkušenosti

  • Co požadujeme a přes co nejede vlak, je maturitní vysvědčení v jakémkoli oboru a čistý trestní a insolvenční rejstřík
  • Vstřícný zákaznický servis
  • Obchodního ducha
ČSOB

ČSOB

  • Praha
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.