ČSOB

ČSOB

IT Solution Architekt - Mobilní vývoj v bance (Praha)

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 5

Společnost

ČSOB

ČSOB

  • Bankovnictví, Finance
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha 5

Tato pozice byla obsazena!

Když se řekne ČSOB, představí si mnozí prostě banku a práci v ní jako práci za přepážkou. O nabízení bankovních produktů klientům to ale vůbec není. V dnešní době chytrých řešení je banka i technologickou firmou, která nesmí zaspat ani minutu. Do skupiny ČSOB kromě jedné z největších bank v Česku patří také finanční specialisté jako Hypoteční banka, ČSOB Pojišťovna, ČMSS, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, Asset Management, ČSOB Factoring a skupina Patria. Bankovní služby poskytují pod značkami ČSOB a Poštovní spořitelna. Součástí skupiny jsou také Ušetřeno.cz a Top-pojištění.cz. Skupina ČSOB patří do belgické skupiny KBC.

Popis pozice

  • Návrh a hledání nejlepší architektury systémů a jejich rozvoj se specializací na systémy Smartbanking na platformách iOS a Android
  • Práce s funkčními a nefunkčními požadavky, jejich konkretizace a validace
  • Komunikace s ostatními rolemi z celého IT - sbírání, konsolidace vstupů a vytváření zadání pro IT analytiky
  • Podpora testovacího týmu, podílení se na přípravě a testovacích scénářů
  • Dohled nad technickou stránkou projektu

Co u nás získáš

  • Mimořádné zaškolení - pořádáme interní SAR fora, SAR certifikace, workshopy
  • Pro své zaměstnance pořádáme společenské a sportovní akce (např. celobankovní sportovní hry)
  • Nabídneme obvyklé benefity (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
    • cafeterii nastavenou na míru
    • 5 dnů zdravotního volna
    • mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
    • pravidelný homeoffice (2x týdně), ktrerý opravdu dostanete

Vítané zkušenosti

  • Zkušenost s tvorbou SW řešení a architektury
  • Zkušenost s mobilními aplikacemi velkou výhodou
  • Technický přesah do vývojových standardů a technologií (platformy iOS a Android, JAVA, databáze, vícevrstvé technologie apod.)
  • Znalost UML, Enterprise Architekt výhodou
  • Znalost technické angličtiny – čtení a tvorba technických dokumentů
  • Znalost bankovních systémů a prostředí výhodou
  • Analytické a koncepční myšlení
ČSOB

ČSOB

  • Praha 5
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak sladit životopis s pracovní nabídkou

Nedílnou součástí hledání práce je odpovídání na spousty pracovních nabídek. Mnohé láká ušetřit si čas a rozesílat jeden univerzální životopis.

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.