ČSOB

ČSOB

IT Business Analytik

  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Praha 5

Společnost

ČSOB

ČSOB

  • Bankovnictví, Finance
  • Více než 2000 zaměstnanců

  • Praha 5

Tato pozice byla obsazena!

Když se řekne ČSOB, představí si mnozí prostě banku a práci v ní jako práci za přepážkou. O nabízení bankovních produktů klientům to ale vůbec není. V dnešní době chytrých řešení je banka i technologickou firmou, která nesmí zaspat ani minutu. Do skupiny ČSOB kromě jedné z největších bank v Česku patří také finanční specialisté jako Hypoteční banka, ČSOB Pojišťovna, ČMSS, ČSOB Penzijní společnost, ČSOB Leasing, Asset Management, ČSOB Factoring a skupina Patria. Bankovní služby poskytují pod značkami ČSOB a Poštovní spořitelna. Součástí skupiny jsou také Ušetřeno.cz a Top-pojištění.cz. Skupina ČSOB patří do belgické skupiny KBC.

Popis pozice

Používáte ČSOB internet banking a chcete pracovat na jeho zlepšení?

Mrkněte na video a přijďte na pohovor s nápady.

Do našeho týmu hledáme IT/Business analytika pro zajímavé projekty týkající se právě internetového bankovnictví a veřejných webů ČSOB

Náplň práce

Analýza business požadavků a jejich transformace do funkčního zadání

Sledování trendů, inovací a jejich uplatňování v praxi

Spolupráce s vývojářským týmem, testingem a dalšími členy projektového týmu

Diplomatické vyjednávání se silnými partnery

Příprava hrubého popisu alternativ řešení z pohledu IT systémů a jejich architektury

High-level odhady pracnosti za všechny zúčastněné role na straně IT a odhady časování projektu

Co u nás získáš

  • Pořádáme IT Business analytická fóra, kde se přiučíte a inspirujete se
  • Můžete se zapojit do programu ČSOB společenské odpovědnosti a pomáhat lidem v okolí
  • Máme unikátní program pro rodiče ČSOB – možnost práce na částečný úvazek během rodičovské dovolené
  • Naše benefity jdou za obvyklý standard (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu, pojištění a penzi), navíc poskytujeme:
  • Pravidelný home office, který opravdu dostanete – worklife balance známe
  • cafeterii nastavenou na míru
  • mimořádně výhodné zaměstnanecké investiční programy a finanční služby
  • 5 dní zdravotního volna

Vítané zkušenosti

  • Zkušenosti se sběrem funkčních a nefunkčních požadavků, s přípravou analýzy
  • Základní znalost UML
  • Znalost technické angličtiny – čtení technických dokumentů
  • Analytické a koncepční myšlení
  • Komunikační a argumentační schopnosti
  • Povědomí o projektovém řízení
  • Výhodou je znalost nástroje Confluence, Jira, Enterprise Architect, Excel
  • Výhodou zkušenost z bankovního prostředí
ČSOB

ČSOB

  • Praha 5
  • Přidat k oblíbeným
  • Sdílet na Twitteru
  • Sdílet na Facebooku
  • Sdílet na LinkedInu

Vybrali jsme následující články, které by vás mohly zajímat

Inspirujte se tímto výběrem článků

Jak taktně odmítnout pracovní nabídku?

Přijmout práci umí každý. Jak se ale zachovat v případě, kdy potřebujete firmu odmítnout? Je totiž možné, že obdržíte několik nabídek naráz.

Neverbální komunikace na pohovoru

Profesní dráha, seznam dovedností, softskills... po hodinách práce máte pocit, že je vaše CV správně vymazlené...